آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای اسپانیا

چگونگی دریافت ویزای توریستی اسپانیا:

کشور اسپانیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می باشد و در جنوب غربی این قاره واقع شده است. پایتخت این کشور شهر زیبای مادرید می باشد. همان طور که می دانید اسپانیا جزء اتحادیه شنگن می باشد و برای سفر به این کشور رویایی و دیدار از کوه مولهاسن در رشته کوه های سری نودا،ساحل کاستا براوا،قله پنالارا و سایر جاذبه های گردشگری اسپانیا و طبیعت زیبا و بکر این سرزمین احتیاج به اخذ ویزای شنگن دارید.با یاسمین سیر همراه باشید تا اطلاعات جامعی در رابطه با ویزای توریستی اسپانیا در اختیار شما قرار دهیم.

ویزای توریستی اسپانیا برای سفرهای کوتاه مدت مانند سفرهای تفریحی و دیدار با اعضای خانواده صادر میگردد و اگر قصد تحصیل ، کار و یا سرمایه گذاری در کشور اسپانیا را دارید این نوع از ویزا مناسب شما نیست و باید اقدام به دریافت ویزای تحصیلی یا کاری اسپانیا بکنید.ویزای توریستی یا گردشگری اسپانیا برای مدت زمان مشخصی برای متقاضی صادر می شود و متقاضی اجازه اقامت بیشتر از مدت زمان ویزا را در این سرزمین ندارد.

ویزای اسپانیا

مراحل دریافت ویزای اسپانیا:

برای دریافت ویزای اسپانیا ابتدا باید اقدام به دریافت وقت مصاحبه از سفارت اسپانیا کنید و برای این کار لازم است در وب سایت سفارت اسپانیا اقدام به تشکیل اکانت کنید و سپس فرم مربوطه را پرکنید. این نکته را فراموش نکنید که در ثبت اطلاعات باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا در صورت بروز خطا در ثبت ممکن است سفارت اسپاینا شما را رد صلاحیت کند و به عبارتی منجر به ریجکت شدن ویزای اسپاینای شما شود.

پس از اینکه فرم درخواست ویزای اسپانیا را تکمیل کردید باید با بررسی روزهای آزاد سفارت اسپانیا،وقتی مناسب را انتخاب کنید و اگر وقت شما از سوی سفارت تائید شد ،شما ملزم هستید برای انجام مصاحبه در تاریخ و ساعت مشخص شده به سفارت اسپانیا مراجعه کنید و پس از 2 هفته و در ایام شلوغ حتی تا 6 هفته سفارت اسپانیا نتیجه درخواست شما را از طریق ایمیل اطلاع رسانی می کند.

ویزای اسپانیا

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اسپانیا:

  • گذرنامه فعلی و کلیه گذرنامه های قبلی متقاضی کنندگان
  • 2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید در سایزهای 4/5*3/5
  • رزرو بلیط رفت و برگشت و برنامه سفر متقاضی و مدارک مربوط به محل اقامت (هتل) در اسپانیا
  • تمکن مالی و گردش حساب
  • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی
  • اصل و ترجمه سند ازدواج متقاضی
  • دعوت نامه( در صورت وجود)

توجه داشته باشید که کلیه مدارک مربوط به دریافت ویزای اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه شود و مهر دارالترجمه بر روی آنها درج شود.

ویزای اسپانیا