آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

وقت سفارت آمریکا در آنکارا

   همانند شهروندان برخی کشورها ایرانیان نیز برای دریافت ویزای ایالت متحده آمریکا باید ابتدا به سفارت این کشور مراجعه نمایند. با توجه به اینکه سفارت آمریکا در ایران موجود نیست ، علاقه مندان به اخذ ویزای آمریکا باید به یکی از کشورهای همسایه که سفارت آمریکا در آنها مشغول به فعالیت می باشد، سفر کنند. به علت نزدیکی کشور ترکیه به ایران یکی از گزینه های پرطرفداردر بین متقاضیان کشور ترکیه و بخصوص شهر آنکارا می باشد. 

توسط تورهای ارزان آنکارا ، آژانس هواپیمایی یاسمین سیر می توانید به این شهر سفر کنید و در نزدیک ترین هتلها به سفارت آمریکا در آنکارا اقامت داشته باشید و همچنین از خدمات ویژه مانند ترانسفر رفت و برگشت به سفارت بهره مند شوید.

مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا در آنکارا :

برای تعیین وقت سفارت آمریکا در آنکارا شما باید به صورت آنلاین اقدام نمایید و برخلاف وقت سفارت کانادا به صورت حضوری امکان تعیین وقت وجود ندارد. ابتدا باید در وب سایت مربوط به کنسولگری آمریکا وقت خود را تعیین کرده و سپس مصاحبه ی حضوری در شهر آنکارا خواهید داشت.

مراحل تعیین وقت به شرح زیر است :

📌 ثبت نام در وب سایت کنسولگری آمریکا 

📌 پر کردن فرم های درخواستی برای صدور ویزای غیرمهاجرتی ( آنلاین) DS-160

📌 پرداخت هزینه وقت سفارت و انگشت نگاری 

📌 تعیین وقت مناسب سفارت

مدارک لازم برای روز مصاحبه در سفارت آمریکا در آنکارا:

مدارکی که باید در مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا آنکارا همراه خود داشته باشید :

📌 اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار به همراه گذرنامه های قبلی

📌 2 قطعه عکس 5*5 رنگی با پس زمینه سفید

📌 ترجمه شناسنامه ، کارت ملی ، سند ازدواج و طلاق به همراه اصل مدارک

📌 ترجمه و اصل پایان خدمت

📌 ترجمه سوابق بیمه

📌 نامه تمکن مالی به انگلیسی Bank Statement

📌 پرینت شش ماهه حساب بانکی به انگلیسی

📌 تاییدیه فرم DS-160

📌 تاییدیه واریز سفارت

📌 واچر هتل محل اقامت در آمریکا و رزرو بلیط رفت و برگشت

📌 در صورت وجود دعوتنامه باید فرم 134-1 را پرکرده به همراه اصل دعوتنامه

📌 تاییدیه وقت سفارت

📌 ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند

📌 مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس

📌 مدارک شغلی

نزدیک ترین هتلها به سفارت آمریکا در آنکارا:

بسیاری از افرادی که توسط تور آنکارا به قصد انجام امور مربوط به سفارت، امور پزشکی ، دانشجویی و سایر امور اداری به این شهر سفر میکنند  تمایل دارند در هتلهای نزدیک به اماکن اداری مربوطه اقامت داشته باشند. یکی از دلایل سفر به آنکارای ایرانیان برای گرفتن وقت سفارت آمریکا می باشد، به همین دلیل یاسمین سیر قصد دارد هتل های نزدیک به این سفارت را به شما معرفی کند:

📌 هتل آلمر : این هتل سه ستاره و جزء هتل های مقرون به صرفه از نظر اقتصادی می باشد . هتل ALMER تنها 8 دقیقه با تاکسی تا  سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل آمار : این هتل سه ستاره و جزء هتلهای مقرون به صرفه از نظر اقتصادی می باشد . هتل AMAR تنها 20 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل اتاپ بولوار : این هتل ستاره و جزء هتل های ارزان آنکارا می باشد . هتل ETAP BULVAR تنها 12 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل گلد : این هتل هم سه ستاره و جزء هتل های ارزان آنکارا می باشد. هتل GOLD تنها 10 دقیقه  پیاده تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل آنکارا رویال : این هتل جزء هتلهای 4 ستاره آنکارا می باشد. هتل ANKARA ROYAL تنها 6 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل دمونتی : این هتل جزء هتلهای 4 ستاره آنکارا می باشد. هتل DEMONTI تنها 10 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل نوا پالاس : این هتل نیز جزء هتلهای 4 ستاره آنکارا می باشد. هتل NEVA PALAS تنها 5 دقیقه با تاکسی تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل هالیدی این : این هتل جزء هتل های لوکس و 5 ستاره آنکارا می باشد. هتل HOLIDAY INN تنها 10 دقیقه با تاکسی تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

📌 هتل شرایتون : این هتل 5 ستاره و جزء هتلهای لوکس آنکارا می باشد. هتل SHERATON تنها 4 دقیقه با تاکسی تا سفارت آمریکا فاصله دارد.

تعیین وقت سفارت ایالت متحده آمریکا با یاسمین سیر

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با تجربه و سابقه ای دراز مدت در زمینه اخذ ویزا، وقت سفارت و پیکاپ ویزا با کارشناسان بسیار مجرب و ماهر آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

یاسمین سیر برای تعیین وقت سفارت های آمریکا، کانادا و انگلیس ، کمک کردن به شما برای جمع آوری مدارک ، ساخت پرونده ای غنی و قوی برای شما و جلوگیری از اشتباهات احتمالی که طی چندین سال تجربه ، کارشناسان ما موفق به کسب آنها شده اند ، در تلاش است بهترین خدمات را ارائه دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گرفتن وقت سفارت آمریکا ، کانادا و انگلیس در آنکارا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

02188505012