آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

وقت سفارت انگلیس در آنکارا

متقاضیانی که قصد سفر به کشور زیبای انگلستان را دارند باید با توجه به نوع سفرشان یکی از ویزاهای این کشور را از طریق سفارت خانه های انگلستان به دست بیاورند و همان طور که می دانید برای دریافت ویزا انگلستان ابتدا باید برای گرفتن وقت سفارت انگلیس اقدام کنید ، شما میتوانید تمامی امور مربوط به دریافت ویزا و یا دریافت وقت سفارت انگلیس را به یاسمین سیر بسپارید.

نحوه گرفتن وقت سفارت انگلیس

یکی از راه های دریافت وقت سفارت انگلیس مراجعه به کارگذاری های مربوط به سفارت انگلیس می باشد که به نوبه خود احتیاج به صرف هزینه و زمان و همچنین دقت و اطلاعات زیادی است . اما راه دیگری که متقاضیان میتوانند بدون هیچگونه دردسری وقت سفارت انگلیس را دریافت کنند مراجعه به گروه یاسمین سیر است. کارشناسان مجرب ما در این بخش با ارائه تخصصی ترین و بهترین مشاوره میتوانند مناسب ترین و آسان ترین راه را به متقاضیان پیشنهاد دهند.   

 قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با وقت سفارت انگلیس در آنکارا صحبت کنیم این نکته را فراموش نکنید که در تهران نیز میتوانید وقت سفارت انگلیس بگیرید ولی به پروسه زمانی زیادی نیاز هست به همین دلیل اکثر متقاضیانی که قصد سفر به کشور انگلستان را دارند از طریق کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات اقدام می کنند.

اما چرا ما توصیه میکنیم برای گرفتن وقت سفارت انگلیس به آنکارا بروید ؟

اولا اینکه سفر به آنکارا توسط تور آنکارا هزینه کمتری نسب به سایر شهرهای دیگر که در آن سفارت خانه های انگلیس واقع شده است دارد. دلیل ارزان بودن تور آنکارا نیز به این دلیل نیست که آنکارا برای گردشگران جذاب نیست بلکه به این دلیل است که آنکارا مدتی است به جمع شهرهای توریستی ترکیه اضافه شده و هتل های آنکارا برای جذب توریست به شهرشان قیمت های ارزان تری را در نظر می گیرند.

هتل های نزدیک به سفارت انگلیس در آنکارا:

اگر توسط تور لحظه آخری آنکارا به قصد گرفتن وقت سفارت انگلیس به این شهر سفر می کنید ، برای کمترشدن هزینه سفرتان ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هتلهای نزدیک به سفارت انگلیس اقامت داشته باشید ، این هتلها مانند :

📌 هتل سیناه آنکارا : این هتل 4 ستاره در نزدیکی سفارت انگلیس واقع شده است.

📌 هتل میدی آنکارا : این هتل 4 ستاره جزء هتلهای خوب آنکارا است و در نزدیکی سفارت انگلیس واقع شده است.

📌 هتل هیلتونسا آنکارا : این هتل 5 ستاره جزء هتلهای برتر آنکارا است و در نزدیکی سفارت انگلیس واقع شده است.

📌 هتل شرایتون آنکارا : این هتل 5 ستاره جزء هتلهای برتر آنکارا است و در نزدیکی سفارت انگلیس واقع شده است.

مدارک اولیه لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس :

📌 اسکن از صفحه اول گذرنامه

📌 فرم پرشده اطلاعات جهت اخذ وقت سفارت به زبان فارسی

📌 واچر هتل و رزرو پرواز رفت و برگشت به مقصد انگلستان

📌 در صورت داشتن دعوتنامه احتیاج به اسکن دعوتنامه انگلیس و مدارک شناسای فرد دعوت کننده.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی انگلیس :

📌 اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و اصل گذرنامه های قبلی با کپی.

📌 کپی از فرم آنلاین تقاضای ویزا به همراه نامه کانفرم شده وقت سفارت ( کارشنناسان ما در یاسمین سیر این کار را برای شما انجام می دهد)

📌 2 قطعه عکس 4/5*3/5

📌 در صورت داشتن دعوتنامه ارائه دعوتنامه / رزرو هتل در انگلیس

📌 اصل و ترجمه سند ازدواج / شناسنامه / کارت ملی / کارت معافیت یا پایان خدمت

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه وقت سفارت انگلیس در آنکارا  ، وقت سفارت کانادا در آنکارا ، وقت سفارت آمریکا در آنکارا یا هرگونه سوالی در رابطه با ویزای انگلیس ، ویزای کانادا  با ما تماس بگیرید.

02188505012