آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

   

    پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

همراه گرامی که قصد سفر به کشور کانادا را دارید برای اخذ ویزا باید مراحل زیر را طی کنید :

ابتدا پس از گرفتن وقت سفارت کانادا در آنکارا و یا سایر کشورهای همسایه که در صفحه ویزا کانادا به صورت مفصل راجع به آن صحبت کرده ایم ، باید برای انگشت نگاری به شهر آنکارا و یا سایر شهرها که در آنجا دفتر انگشت نگاری(VAC) واقع شده است سفر کنید که تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر مجری تور آنکار در زمینه انگشت نگاری و سایر خدمات مربوط به ویزای کانادا می باشد.در مرحله بعد نوبت به پیکاپ ویزا (پیکاپ پاسپورت ) میرسد با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا(پیکاپ پاسپورت) به روند ارسال پاسپورت و بازگرداندن پاسپورت به همراه برچسب ویزا به متقاضی گفته می شود. 

در مرحله انگشت نگاری حضور متقاضی کننده الزامی می باشد ولی در مرحله پیکاپ ویزا نیازی به حضور متقاضی نمی باشد . به همین دلیل بسیاری از متقاضیان به دلیل صرف وقت زیاد و همچنین هزینه زیاد ترجیح میدهند مدارک خود را به آژانس هواپیمایی معتبر و یا شخص معتبر بدهند تا به عنوان وکیل از طرف شخص متقاضی کننده کارهایش را انجام دهد.

کارشناسان ما در یاسمین سیر با سالها سابقه در زمینه اخذ ویزای کانادا و انجام کلیه خدمات ویزای کانادا اعم از پیکاپ ویزا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

برای این کار باید با همراه داشتن مدارکی که در زیر گفته شده است به دفتر ما واقع در میدان آرژانتین مراجعه کنید، و با عقد قراردادی بین دفتر ما و شما و همچنین پرداخت هزینه مربوطه پیکاپ ویزایتان را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای کانادا شوید .

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا:

این مدارک با توجه به نوع ویزای شما که از نوع مهاجرتی و یا غیرمهاجرتی می باشد متفاوت می باشد.

ویزای مهاجرتی:

  • اصل گذرنامه
  • پرینت ایمیل سفارت کانادا 
  • دو قطعه عکس 5*7
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت ( ایمیل متقاضی ، آدرس ، شماره تماس)

ویزای غیرمهاجرتی :

  • اصل گذرنامه
  • پرینت ایمیل سفارت
  • فرم وکالت نامه (به همراه امضای متقاضی)

بازه زمانی برای پیکاپ ویزای کانادا :

مدت زمان دقیقی در رابطه با پیکاپ ویزای کانادا نمیتوان در نظر گرفت اما به طور معمول بازه زمانی 1 تا 3 هفته کاری زمان میبرد.

چرا پیکاپ پاسپورت از طریق آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

در حال حاضر آژانس های مسافرتی متعددی در کشور ما خدمات پیکاپ پاسپورت را انجام می دهند اما از آنجایی که پیکاپ ویزا نیازمند دقت زیاد است و المان های سرعت و امنیت در این زمینه بسیار حائز اهمیت است پس انتخاب مجموعه ای با بهترین خدمات و مورد اعتماد بسیار مهم است.

برخی از ویژگی های خدمات پیکاپ ویزا در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

✅ سرعت بسیار بالا در روند ارسال پاسپورت به سفارت کانادا

✅ دقت بالا

✅ امنیت ( آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با چندین سال سابقه در زمینه پیکاپ پاسپورت ، هیچ گزارشی مبنی بر مفقود شدن پاسپورت نداشته است)

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیکاپ ویزای کانادا یا هر گونه سوالی در رابطه با ویزای کانادا با ما تماس بگیرید.

02188505012