خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

وقت سفارت کانادا در آنکارا

می خواهید به کانادا ( کشور فرصت ها) سفر کنید اما مراحل پیچیده و طولانی اخذ ویزا باعث نگرانی و دلسرد شدن شما میشه ؟ ما به شما حق می دهیم . اما اگر شما این کار را به تیم خبره بسپارید خیال شما از بابت همه این کارها راحت میشود.
تیم مجرب ما با ده ها سال سابقه در زمینه اخذ ویزای کانادا ، گرفتن وقت سفارت کانادا ، پیکاپ ویزا و ... آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.
کشور کانادا به دلیل داشتن طبیعتی بکر و زیبا و همچنین امکانات شغلی فروان در بیشتر زمینه ها و وجود کالج های معتبر باعث شده که سالانه افراد زیادی چه به عنوان گردشگر و چه برای تحصیل و کار و یا هر عنوان دیگری به این کشور سفر کنند . برای همه اینها در وهله اول شما باید اقدام به گرفتن ویزای کانادا کنید. 

    چطوری وقت سفارت کانادا بگیریم؟؟؟؟!!!!!

به دلیل اینکه چندین سال است سفارت کانادا در تهران تعطیل شده است امکان دریافت وقت سفارت در کانادا در ایران وجود ندارد. پس به ناچار باید به یکی از کشورهای همسایه برای این کار سفر کنیم . چه کشوری بهتر از کشور ترکیه ؟ هم این که این کشور نزدیک به کشور ماست و اینکه روزانه پروازهای زیادی به مقصد ترکیه الخصوص آنکارا و استانبول انجام می شود.

روند دریافت وقت سفارت به منظور دریافت ویزای کانادا در تمام کشورها یکسان و مطابق با قانون کشور کانادا می باشد. گرفتن وقت سفارت کانادا در آنکار به 2 صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است. البته چه وقتتان به صورت آنلاین باشد و چه حضوری شما باید برای انگشت نگاری ویزای کانادا به دفاتر مخصوص این کار که در صفحه ویزا کانادا به صورت مفصل در مورد آن صحبت کردیم مراجعه کنید و همان طور که در این صفحه نیز گفتیم انگشت نگاری برای ویزای کانادا در استانبول و آنکارا تقریبا بیشترین مراجعین را از کشور ما دارد و همچنین هزینه بیومتریک در این دفاتر از تمامی دفاتر دیگر VFSپایین تر است. به همین دلیل ما دفاتر استانبول و آنکارا به ویژه آنکار را به شما پیشنهاد می کنیم.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر مجری تور آنکارا با ارائه تورهای آنکارا ویژه انگشت نگاری کانادا ، انگلیس، آمریکا آماده ارائه خدمت به شما همراهان عزیز می باشد.

گرفتن وقت آنلاین سفارت کانادا 

برای گرفتن وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین در مرحله اول باید به سایت کشور مد نظرتان مراجعه کنید و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید . سپس در قسمت رزرو مدارک خواسته شده را آپلود کنید.

پس از آپلود مدارک ، می بایست فرم های مربوط به درخواست کننده را تکمیل و ثبت کنید . مرحله آخر واریزی وجه سفارت است که به صورت آنلاین و از طریق سایت انجام می گیرد.

بعد از معین شدن وقت سفارت شما ، شما باید در روز تعیین  شده برای انگشت نگاری ویزای کانادا به کشور مورد نظر مراجعه کنید. این نکته را نیز فراموش نکنید که اشخاص زیر 14 سال و بالای 80 سال نیازی به انگشت نگاری ندارند. دقت کنید که چنان چه در محدوده زمانی تعیین شده به دفتر انگشت نگاری(VAC) کشور مورد نظر مراجعه نکنید ، درخواست شما خود به خود لغو می شود.بعد از انگشت نگاری جواب ویزای کانادا از طریق ایمیل به شما ارسال خواهد شد.

خب شاید الان استرس این را دارید که نکند در این مرحله یک عدد یا حرف را اشتباه بزنید و همه چیز را به هم بریزد ؟ نکند مدارک لازم مورد نیاز را تهیه نکرده باشید . اصلا جای نگرانی نیست آژانس هواپیمایی یاسمین سیر در مورد دریافت وقت سفارت کانادا در آنکارا به شما کمک می کند و از صفر تا صد این مراحل در کنار شما هستیم کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گرفتن وقت حضوری سفارت کانادا در آنکارا :

در این روش شما میتوانید با همراه داشتن مدارک لازم به دفتر VAC در آنکارا مراجعه کنید و پس از تحویل مدارک و تکمیل فرم ، زمان انگشت نگاریتان مشخص می گردد که در روز و ساعت مشخص شده مجددا باید برای انگشت نگاری به کارگزاری یا همان (VAC) در کشور مورد نظر مراجعه کنید و وجه مور نظر را نیز باید از طریق شعب بانکی در کشور مربوطه واریز کنید و فیش واریزی را به دفتر VAC تحویل دهید. پس از انگشت نگاری جواب ویزای کانادا به ایمیل شما ارسال می شود.

اما ما به هیچ عنوان این روش را به شما پیشنهاد نمی دهیم، زیرا فرم هایی که به سفارت تحویل می دهید باید با دقت زیادی و به زبان انگلیسی تکمیل شوند و همچنین تاریخ ها و اسامی باید کاملا دقیق ذکر شوند و همچنین هدفتان از سفر با نوع ویزایی که انتخاب می کنید هماهنگی داشته باشد و در صورت ایجاد خطا امکان اصلاح وجود ندارد ولی در صورتی که در وقت سفارت آنلاین شما در صورت نقص مدارک فایل هایتان میتوانید آنها را اصلاح کنید.

به این ترتیب شما میتوانید از همکاران ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای طی کردن مراحل دریافت وقت سفارت کانادا در آنکارا و ویزای کانادا کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  وقت سفارت کانادا در آنکارا یا هر گونه سوالی در رابطه با ویزای کانادا با ما تماس بگیرید.

02188505012