آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

پیکاپ ویزا

   پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت چیست؟

متاسفانه به دلیل برخی مشکلات سیاسی بسیاری از کشورها داخل  ایران سفارتخانه ندارند و برای سفر به این کشورها ایرانیان نیاز به اخذ ویزا دارند. چند نمونه از این کشورها مثل آمریکا و کانادا می باشد که اگر قصد سفر به این کشورها را دارید باید به سفارت خانه های مربوطه در کشورهای واسطه مانند ترکیه مراجعه کنید و انجام چنین کاری احتیاج به سفرهای مکرر و صرف زمان و هزینه بسیار است. به منظور حل این مشکلات خدماتی تحت عنوان پیکاپ ویزا از طریق آژانس هواپیمایی یاسمین سیر ارائه می شود که از این طریق می توانید هزینه های سفرتان را به حداقل برسانید .

پیکاپ به چه معنی است ؟

معنی لغوی Pickup(پیکاپ) برداشتن و یا تحویل گرفتن چیزی یا کسی است.  اما منظور از پیکاپ در صنعت گردشگری و مهاجرت چیست ؟

همان طور که پیشتر اشاره شده برای اخذ ویزای بعضی از کشورها مانند آمریکا و کانادا باید به سفارت خانه های کشورهای واسطه مانند ترکیه مراجعه کنیم. پس از انجام مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه یا سفارت آمریکا در ترکیه و... و انجام بررسی های لازم توسط آفسیر، نتیجه این بررسی ها به شخص متقاضی اطلاع داده می شود و در صورتی که درخواست متقاضی مورد قبول آفیسر واقع شود لازم است که شخص متقاضی در سریع ترین زمان ممکن گذرنامه خود را برای درج ویزا تحویل سفارت مربوطه دهد. و برای این کار لزوما نیازی به حضور شخص متقاضی نیست و میتوانید این کار را از طریق یک شخص معتبر یا آژانس هواپیمایی معتبر به عنوان وکیل انجام دهید که به این خدمات اصطلاحاً پیکاپ ویزا (پیکاپ پاسپورت) گفته می شود.

خدمات پیکاپ ویزای آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا ، پیکاپ ویزای انگلیس از آنکارا و پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه انجام می دهد.

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر :   88505012-021