آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای هلند

همه چیز درباره ویزای هلند :

سفر به سرزمین گل و لاله های رنگارنگ میتواند جزء بهترین تجربه های سفر شما در طول زندگیتان باشد !چرا که این کشور یکی از زیباترین کشورهای دنیا واقع در قسمت شمال غربی اروپا می باشد و به دلیل اینکه عضو اتحادیه شنگن می باشد برای سفر به این مقصد احتیاج به اخذ ویزای شنگن دارید. و همچنین این کشور یکی از قدیمی ترین اعضای اتحادیه اروپا می باشد.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته هلند به عنوان سومین کشور برتر دنیا برای تجارت و کار و همچنین یکی از اولویت های اصلی دانشجویان برای ادامه تحصیل هلند می باشد چرا که تقریبا نام 13 دانشگاه هلند در فهرست برترین دانشگاه های جهان می باشد. به همین دلایل کشور هلند قواین سختگیرانه ای بر سر راه متقضایان ویزای هلند قرار داد که موفقیت در آن مستلزم دقت فراوان و مشاوره با کارشناسان خبره می باشد.با یاسمین سیر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با ویزای هلند در اختیار شما قرار دهیم.

ویزای هلند

انواع ویزای هلند :

سفارت هلند با توجه به هدف سفر متقاضی به این کشور ویزاهای مختلفی صادر می کند که این ویزاها شامل : ویزای توریستی ، ویزای کار و ویزای تحصیلی می باشد.

ویزای توریستی هلند:

ویزای توریستی هلند در صورتی صادر می شود که متقاضی قصد سفرهای تفریحی کوتاه مدت و یا دیدار با بستگان را دارد. یکی از معیارهای اصلی برای دریافت ویزای توریستی هلند تمکن مالی و گردش حساب بالا می باشد و همچنین در صورت داشتن دعوت نامه معتبر متقاضی شانس بیشتری برای اخذ این نوع از ویزا را دارد. متقاضی ویزای توریستی هلند می تواند در هر 6 ماه 90 روز در این کشور اقامت داشته باشد.

ویزای هلند

ویزای کار هلند :

برای اخذ این نوع از ویزا متقاضی باید از سوی یک شرکت، موسسه و یا کارفرما دعوت نامه دریافت کند و همچنین مقتاضی ملزم است منابع مالی برای حداقل 2 سال کار در کشور هلند را داشته باشد.

ویزای تحصیلی هلند :

برای ادامه تحصیل در هلند متقاضی باید از سوی یک دانشگاه،مدرسه و یا موسسه آموزشی معتبر دعوت نامه دریافت کند همچنین متقاضی ملزم می باشد پس از اتمام تحصیل اش،خاک هلند را ترک کند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای هلند :

 • پاسپورت فعلی و کلیه پاسپورت های قبلی متقاضی
 • دو قطعه عکس رنگی 3/5*4/5
 • گردش حساب به همراه تمکن مالی
 • ارائه مدارک شغلی معتبر به همراه بیمه تامین اجتماعی
 • اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی
 • رزرو بلیط رفت و برگشت و واچر هتل
 • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • ارائه دعوت نامه (در صورت وجود)

مدارک ویزای هلند باید به زبان انگلیسی توسط دارالترجمه ترجمه شود و مهر دارالترجمه بر روی آنها درج شود.

بازه زمانی دریافت پاسخ از سفارت هلند :

پس از تحویل دادن مدارک گفته شده جهت اخذ ویزای هلند و انگشت نگاری در دفتر کارگزاری مربوطه، بین 2 تا 3 هفته کاری جواب ویزای متقاضی صادر می شود و برای دریافت جواب ویزای هلند باید به دفتر VFSGlobal مراجعه کنید.


رایج ترین دلایل ریجکت شدن ویزای هلند :

همان طور که گفته شد با توجه به شرایط سخت کشور هلند در قبول درخواست متقاضی برای اخذ ویزای هلند تعداد ریجکتی ها از هلند بسیار بالا است و چند نمونه از رایج ترین دلایل عدم تأئید تقاضای شما از سوی سفارت هلند به شرح ذیل است :

ویزای هلند

 • عدم داشتن سابقه سفر متقاضی
 • عدم اثبات گردش حساب بالا و تمکن مالی متقاضی
 • عدم اعتماد سفارت هلند از بازگشت متقاضی به کشور خویش
 • سوء پیشینه کیفری و یا حقوقی متقاضی

چنان چه قصد سفر به کشور زیبای هلند را دارید و به دنبال یک مشاور خوب برای اخذ ویزای هلند هستید ، معطل نکنید و همین حالا با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان ما با بررسی مدارک و سابقه سفر شما ، طی تجربیاتی که در این چند سال در حوزه اخذ ویزای شنگن داشته اند بهترین راهنمایی و مشاوره را خدمت شما ارائه دهند.

ویزای هلند