آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای سوئیس

 ویزای گردشگری سوئیس 

سوئیس یکی از کشورهای اروپایی می باشد که در حوزه شنگن واقع شده و برای ورود به خاک این کشور ملزم به دریافت ویزای شنگن قبل از سفر هستید. کشور سوئیس در قسمت غربی اروپا واقع شده و در واقع مرکز غربی اروپاست که از غرب با فرانسه، از جنوب با ایتالیا ، از شمال با آلمان و از شرق با کشور اتریش و لیختن اشتاین همسایگی دارد با تور ترکیبی اروپا و یا تور سوئیس میتوانید از این کشور و همسایگان آن بازدید نمایید. سوئیس علاوه بر طبیعت بکر از کوه های آلپ گرفته تا دریاچه ژنو ،به خاطر طعم شکلات های هیجان انگیزش در بین گردشگران بسیار مورد توجه است. هر شخصی که تمایل به سفر به حوزه ی شنگن را داشته باشد یکی از بهترین گزینه ها برای او ویزای سوئیس خواهد بود.

شرایط اخذ ویزای گردشگری سوئیس 

1- سابقه ی سفر : سابقه ی سفر به منطقه شنگن شانس شما را برای دریافت ویزا سوئیس بیشتر خواهد کرد. ولی اگر در پاسپورت خود سفر به منطقه شنگن را ندارید نگران نباشید با ارائه تاریخچه سفر مناسب مثلا(باکو،ترکیه،دبی و...) نیز میتوانید اقدام نمایید. 

2- تمکن مالی :در واقع باید امکان اثبات تمکن مالی خود را داشته باشید و نشان دهید که میتوانید هزینه سفر خود را به کشور سوئیس تامین نمایید. تمکن مالی برای این سفر حدود 100 میلیون تومان برای هر نفر میباشد. 

3- گردش حساب: بسته به شغل فرد متقاضی باید تراکنش ها و مبالغ جا به جا شده معقول باشد.

4- اثبات داشتن روابط عاطفی و خانوادگی : گرفتن ویزا سوئیس برای افراد مجرد کمی دشوار است با اثبات داشتن روابط عاطفی و خانوادگی آفیسر به برگشت شما از کشور سوئیس مطمئن تر خواهد بود.

5- گواهی اشتغال به کار و بیمه تامین اجتماعی : علاوه بر روابط خانوادگی یکی دیگر از مواردی که بازگشت شما را به کشور خود اثبات میکند داشتن شغل و بیمه میباشد.

6- برنامه سفر دقیق: زمان رفت و برگشت ، بازه ی زمانی اقامت و محل اقامت باید دقیق برنامه ریزی شده باشد. 

7- دعوتنامه: با داشتن دعوتنامه ای از سوی خانواده یا شرکت که باید شامل اطلاعات کامل شخص دعوت کننده باشد شانس شما برای دریافت ویزا سوئیس بیشتر خواهد بود. 

8- بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی باید معتبر و بین المللی باشد و قابلیت پوشش هزینه های درمانی را در حوزه شنگن داشته باشد.

9- پاسپورت فرد باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد. 

گرفتن وقت سفارت سوئیس 

قبل از رسیدگی به مدارک لازم برای سفر، باید وقت سفارت سوئیس در ایران را بگیرید . در سایت VFS GLOBAL امکان گرفتن وقت سفارت را خواهید داشت و با در دست داشتن شماره پاسپورت، تاریخ انقضا پاسپورت، تاریخ تولد ، تاریخ سفر ، نام و نام خانوادگی متقاضی میتوانید جهت دریافت وقت سفارت سوئیس اقدام نمایید. بعد از وارد کردن اطلاعات متقاضی ایمیل تائیدیه برای شخص متقاضی فرستاده میشود. میتوانید این مرحله را به کارشناسان ما در یاسمین سیر بسپارید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای گردشگری سوئیس 

* دو قطعه عکس جدید 

* اصل و کپی شناسنامه به همراه ترجمه 

* اصل پاسپورت متقاضی که حداقل سه ماه اعتبار دارد و وجود دو برگ خالی در آن 

* فرم تکمیل و امضا شده در خواست ویزای سوئیس به زبان انگلیسی ،که این کار را میتوانید به کارشناسان ما در یاسمین سیر بسپارید.

* پرینت برگه وقت سفارت سوئیس 

* نامه تمکن مالی و پرینت گردش حساب بانکی 4 ماهه

* رزرو و واچر هتل برای مدت اقامت 

* رزرو بلیت رفت و برگشت 

* اسناد کاری و تحصیلی ، گواهی اشتغال به کار یا تحصیل ،جواز کسب 

* سند ملکی 

* بیمه مسافرتی بین المللی 

* فیش حقوقی یا مدارک بازنشستگی 

* ارائه دعوتنامه معتبر ( در صورت وجود )

* ارائه برنامه سفر کامل 

* اصل و کپی سند ازدواج و کپی پاسپورت همسر 

* رضایت نامه والدین برای متقاضیان زیر 18 سال 

مراحل کلی اخذ ویزا توریستی سوئیس 

مراحل اخذ ویزا توریستی سوئیس به اختصار شامل موارد زیر است : 

  • داشتن شرایط اخذ ویزا
  • گرفتن وقت سفارت
  • جمع آورری مدارک لازم برای ارائه به سفارت سوئیس
  • حضور در سفارت در زمان تعیین شده و انجام کارهای انگشت نگاری و تحویل مدارک به سفارت
  • اخذ ویزا

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای متقاضیان دریافت ویزا سوئیس 

کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای شما عزیزان وقت سفارت سوئیس را خواهند گرفت ، مدارک شما را بازبینی میکنند ، در بر طرف کردن نواقص پرونده راهنمایی تان میکنند و همچنین به مدارک شما نظم و ترتیب خواهند داد . فرم درخواستی ویزا سوئیس به زبان انگلیسی را برای شما تکمیل خواهند کرد و در تمامی مراحل صفر تا صد دریافت ویزا سوئیس همراه شما خواهند بود .


ویزا شنگن