آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای فرانسه

ویزای گردشگری فرانسه 

کشور فرانسه به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپایی سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. فرانسه در قسمت جنوب غربی اروپا قرار دارد و در همسایگی کشورهای مهمی مانند آلمان، ایتالیا، بلژیک ، سوئیس و... واقع شده است. جاذبه های گردشگری فرانسه بسیار متنوع است و از چشم انداز های زیبا تا برج ایفل و موزه لوور آن، همگی تماشایی هستند. برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزا شنگن خواهید داشت .ویزای توریستی فرانسه در صورتی که دلیل سفرتان به این کشور دیدار از بستگان و یا سفری  تفریحی باشد صادر میشود . اگر شما قصد تحصیل و یا کار در کشور فرانسه را دارید این نوع ویزا مناسب شما نمی باشد و باید برای ویزای تحصیلی و ویزای کاری اقدام کنید . اعتبار ویزای توریستی فرانسه با توجه به قصد شما از سفر به این کشور و تصمیم سفارت تعیین می گردد. پس از صادر شدن ویزای فرانسه برای شخص شما ، برچسب ویزا در پاسپورت شما چسبانده میشود که این برچسب شامل اطلاعاتی مانند تاریخ اعتبار و تعداد دفعاتی که میتوانید توسط آن سفر کنید می باشد.با یاسمین سیر همراه شوید تا از صفر تا صد اخذ ویزا فرانسه را بدانید.

شرایط اخذ ویزای گردشگری فرانسه 

1- سابقه ی سفر : سابقه ی سفر به منطقه شنگن شانس شما را برای دریافت ویزای فرانسه بیشتر خواهد کرد ولی اگر سابقه ی سفر به منطقه شنگن را ندارید با ارائه تاریخچه ی سفر مناسب نیز میتوانید اقدام نمایید. 

2- تمکن مالی: در واقع باید امکان اثبات تمکن مالی خود را داشته باشید و نشان دهید که میتوانید هزینه های سفر خود را به کشور فرانسه تامین نمایید.

3- گردش حساب: بسته به شغل فرد متقاضی باید تراکنشها و مبالغ جا به جا شده معقول باشد. 

4- اثبات داشتن روابط عاطفی و خانوادگی : گرفتن ویزا فرانسه برای افراد مجرد دشوار است با اثبات داشتن روابط عاطفی و خانوادگی آفیسر به بازگشت شما از کشور فرانسه مطمئن تر خواهد بود.

5- گواهی اشتغال به کار و بیمه تامین اجتماعی : علاوه بر روابط خانوادگی یکی دیگر از مواردی که بازگشت شما را به کشور خود اثبات میکند داشتن شغل و بیمه میباشد.

6- برنامه سفر دقیق: زمان رفت و برگشت ، بازه ی زمانی اقامت و محل اقامت باید دقیق برنامه ریزی شده باشد. 

7- دعوتنامه: با داشتن دعوتنامه ای از سوی خانواده یا شرکت که باید شامل اطلاعات کامل شخص دعوت کننده باشد شانس شما برای دریافت ویزا فرانسه بیشتر خواهد بود. 

8- بیمه مسافرتی: بیمه مسافرتی باید معتبر و بین المللی باشد و قابلیت پوشش هزینه های درمانی را در حوزه شنگن داشته باشد.

9- پاسپورت فرد باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد. 

وقت سفارت فرانسه و انگشت نگاری در سفارت 

قبل از رسیدگی به مدارک لازم برای سفر، باید وقت سفارت فرانسه در ایران را بگیرید . در سایت VFS GLOBAL امکان گرفتن وقت سفارت را خواهید داشت و با در دست داشتن شماره پاسپورت، تاریخ انقضا پاسپورت، تاریخ تولد ، تاریخ سفر ، نام و نام خانوادگی متقاضی میتوانید جهت دریافت وقت سفارت فرانسه اقدام نمایید. بعد از وارد کردن اطلاعات متقاضی ایمیل تائیدیه برای شخص متقاضی فرستاده میشود که باید از آن پرینت گرفته و در مدارکی که به سفارت تحویل میدهید قرار دهید.میتوانید این مرحله را به کارشناسان ما در یاسمین سیر بسپارید. بعد از گرفتن وقت باید در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک خود راتحویل دهید و انگشت نگاری شوید .

مدارک لازم برای اخذ ویزای گردشگری فرانسه 

* فرم درخواست ویزا فرانسه که به صورت آنلاین باید تکمیل شود و نسخه ی چاپی آن را باید زمان مراجعه به سفارت همراه خود داشته باشید. این کار را میتوانید به کارشناسان ما در یاسمین سیر بسپارید.

* پرینت تائیدیه وقت سفارت

* رسید پرداخت هزینه های ویزا 

* اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی 

* پاسپورت با حداقل سه ماه اعتبار از زمان برگشت سفر از فرانسه 

* رزرو بلیت رفت و برگشت 

* بیمه نامه بین المللی 

* واچر هتل 

* ارائه اسناد ملکی اصل و ترجمه آن 

* ارائه اصل و ترجمه سند ازدواج 

* در مورد مسافرهای کم تر از 18 سال اگر فرزند با یکی از والدین همراه است نیاز به رضایت نامه محضری والد دیگر نیز میباشد. 

* ارائه اصل دعوت نامه ،اگر دعوت نامه ای دارید باید با یک سری اطلاعات از شخص دعوت کننده این مدرک را نیز ارائه دهید.

مراحل کلی اخذ ویزا گردشگری فرانسه 

مراحل اخذ ویزا توریستی فرانسه به اختصار شامل موارد زیر است : 

  • داشتن شرایط اخذ ویزا
  • گرفتن وقت سفارت
  • جمع آورری مدارک لازم برای ارائه به سفارت فرانسه 
  • حضور در سفارت در زمان تعیین شده و انجام کارهای انگشت نگاری و تحویل مدارک به سفارت
  • اخذ ویزا

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای متقاضیان دریافت ویزا فرانسه 

کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای شما عزیزان وقت سفارت فرانسه را خواهند گرفت ، مدارک شما را بازبینی میکنند ، در بر طرف کردن نواقص پرونده راهنمایی تان میکنند و همچنین به مدارک شما نظم و ترتیب خواهند داد . فرم درخواستی ویزا فرانسه به زبان انگلیسی را برای شما تکمیل خواهند کرد و در تمامی مراحل صفر تا صد دریافت ویزا فرانسه همراه شما خواهند بود .

ویزا شنگن