آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

وقت سفارت و اخذ ویزا

وقت سفارت:

ایرانیان برای سفر به اکثر کشورها احتیاج به اخذ ویزا دارند. برای اخذ ویزا نیز نیاز به ورود به سفارت کشور مربوطه و گاها ملزم به مصاحبه حضوری می باشد. متاسفانه در شرایط کنونی گرفتن وقت سفارت پروسه ای پیچیده و زمان بر شده که نیاز به علم در این زمینه می باشد.

ما به شما توصیه می کنیم با پرداخت مبلغی ناچیز انجام این امور را به متخصصین در زمینه اخذ ویزا بسپارید تا شما را از استرس های ناشی از روند اخذ ویزا رهایی دهند. گروه متخصص ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با سالها سابقه در زمینه اخذ وقت سفارت شنگن ، وقت سفارت کانادا،وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزای مولتی کانادا،اخذ ویزای شنگن ، پیکاپ پاسپورت و کلیه امور مربوط به سفارت آماده اطلاع رسانی به شما می باشند.

تعیین وقت سفارت ویزای شنگن با یاسمین سیر :

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با توجه به تجربه طولانی مدتی که در زمینه اخذ ویزای شنگن دارد و از همه مهم تر اعتبار یاسمین سیر در سفارتخانه های کشورهای اروپایی در سطح شهر تهران با توجه به هدف مسافر بهترین گزینه برای تعیین وقت سفارت برای اخذ ویزای شنگن پیشنهاد می دهد.

تعیین وقت سفارت کشور فرانسه:

کشور فرانسه بی شک جزء پرگردشگرترین کشورهای اروپایی است و به همین دلیل درخواست برای وقت سفارت نیز بسیار زیاد است . اگر شما قصد سفر به فرانسه  و دیدار از جاذبه های گردشگری فرانسه را دارید تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر شما را در اخذ ویزای فرانسه از صفر تا صد مسیرتان همراهی می کند.

تعیین وقت سفارت ایتالیا :

ویزای ایتالیا جزء محبوب ترین ویزاهای شنگن در بین ایرانیان می باشد و این امر نیز بی دلیل نمی باشد چرا که یکی از زیباترین شهرهای دنیا یعنی ونیز در این کشور واقع شده است ، شهر تورین با طبیعتی بی نظیر و دست نخورده در ایتالیا قرار دارد،پیزا که به دلیل وجود برج معروف خمیده اش زبان زد و خاص و عام است ، میلانی که پایتخت مد و لباس ، تجارت و هنر ایتالیاست و بسیاری شهرهای دیگر که اگر بخواهیم درباره آن ها صحبت کنیم در این کلمات نمی گنجند.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با علمی که در زمینه اخذ ویزای ایتالیا در چندین سال گذشته بدست آورده توانسته تعدادی زیادی پرونده موفق در زمینه اخذ ویزای ایتالیا داشته باشد.

تعیین وقت سفارت هلند :

برای سفر به کشور هلند نیز مانند سایر کشورهای اروپایی احتیاج به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند دارید. چنان چه قصد سفر به این کشور را داشتید با کارشناسان متخصص ما در زمینه اخذ ویزای هلند تماس حاصل فرمایید.

تعیین وقت سفارت اسپانیا :

بی شک اسپانیا جزء مقاصد پرگردشگر اروپا می باشد. شما برای تعیین وقت سفارت اسپانیا از کارشناسان ما در یاسمین سیر مشاوره بگیرید.

تعیین وقت سفارت سوئیس :

سوئیس چیزی فراتر از شکلات ها و ساعت های معروفش است ، از رشته کوه های آلپ گرفته تا دریاچه ژنو و شهر تاریخی زوریخ و تعداد بسیاری از اماکن گردشگری و طبیعت بکر و دست نخورده اش باعث شده سالانه گردشگران زیادی برای لذت بردن از جاذبه های گردشگری سوئیس به این کشور سفر می کنند.

برای تعیین وقت سفارت سوئیس حتما از آژانسی اقدام کنید که در سفارت سوئیس دارای اعتبار باشد. سالها ارتباط بر اساس اعتماد و اعتبار بین آژانس هواپیمایی یاسمین سیر و سفارت سوئیس،ضامن موفقیت شما در زمینه اخذ ویزای سوئیس می باشد.

تعیین وقت سفارت یونان:

به دلیل خون گرم بودن مردم یونان و شباهت فرهنگی با مردم کشور ما نسبت به سایر کشورهای اروپایی سالانه تعداد زیادی گردشگر از ایران به مقصد یونان سفر می کنند. چنانچه شما نیز قصد سفر به کشور یونان را داشتید جهت تعیین وقت سفارت یونان و اخذ ویزای یونان از کارشناسان ما در یاسمین سیر مشاوره بگیرید.

اخذ ویزای شنگن همراه با آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

تعیین وقت سفارت لزوما به معنای ویزا شدن شما نمی باشد بلکه اخذ ویزای شنگن احتیاج به تجربه و اطلاعات در این زمینه دارد که گروه ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با سالها سابقه در زمینه اخذ ویزای شنگن و پرونده های موفق در این زمینه می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد.

وقت سفارت کانادا با آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

ایرانیان اگر قصد سفر به کشور کانادا را داشته باشند باید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنند. و به دلیل اینکه سفارتخانه کانادا در کشور ما سرویس دهی ندارد. متقاضیان ویزای کانادا باید به یکی از کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه،ارمنستان و امارات که سفارتخانه کانادا در این کشورها فعالیت دارند سفر کنند. آژانس هواپیمایی یاسمین سیر شهر آنکارا را به شما پیشنهاد می کند زیرا سفر به این شهر بسیار ارزان تر از سایر شهرهایی است که سفارتخانه کانادا در آن واقع شده است و اینکه هزینه بایومتریک در دفاتر شهر آنکارا نسبت به دفاتر دیگر VFS پایین تر است.همچنین آژانس هواپیمایی یاسمین سیر تورهای ویژه انگشت نگاری و مصاحبه حضوری کانادا در آنکارا  را با خدمات ویژه ارائه می دهد.

اخذ ویزای مولتی کانادا با آژانس هواپیمایی یاسمین سیر :

اخذ ویزای کانادا پروسه ای زمان بر است و احتیاج به علم و تجربه در این زمینه دارد. مراحل کلی اخذ ویزای توریستی کانادا شامل : گرفتن وقت سفارت کانادا، انگشت نگاری برای ویزای کانادا،پیکاپ ویزای کانادا(در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما) و در آخر اخذ ویزای کانادا .

هر کدام از این مراحل نیز دارای مراحل و ضوابط خاص خود است که این امر حساس حتما باید توسط یک شخص یا شرکت معتبر انجام شود. تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با سابقه ای درخشان در زمینه اخذ ویزای کانادا آماده خدمات رسانی به شما می باشد.