آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

اپراتورها و سیم کارت های ترکیه
یکی از گزینه های سفر برای ما ایرانیان سفر به ترکیه توسط تور ترکیه است . و تقریبا اکثر ما ترجیح می دهیم برای برقراری ارتباط و همچنین برای اتصال به اینترینت از سیم کارت های ترکیه ای استفاده کنیم با یاسمین سیر همراه باشید تا اپراتورهای ترکیه را به شما معرفی کنیم .
ادامه مطلب
راهنمای استفاده از پول در ترکیه
مردمی که قصد عزیمت به کشور ترکیه را دارند در ابتدا در مورد پول اطلاعات کسب می کنند. اطلاعاتی در مورد ارز ، نرخ ارز ،بودجه قبل از سفر باید بدانید.تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر به شما توصیه می کنند قبل از سفر به ترکیه توسط تور ترکیه حتما این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
این کلمات ترکی استانبولی را قبل از سفر به ترکیه یاد بگیرید
جملات و کلمات پرکاربرد ترکی در سفر به ترکیه لازم است که بدانید زمانی که به هر کشور خارجی سفر می کنید لازم است جملات و کلمات پرکاربرد آن کشور را یاد بگیرید تا در زمان اقامتتان در آن کشور کارهای روزمره تان را راحت انجام دهید. یاسمین سیر برای اینکه در سفر به کشور ترکیه دچار مشکل نشوید قصد دارد چند نمونه از این کلمات و جملات را در اختیار شما قرار دهد. با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
در سفر به ترکیه تست معروف ترین نان های ترکیه فراموش نشود!
در سفر به ترکیه تست نان های خوشمزه این کشور را فراموش نکنید . ما قصد داریم در این مطلب معروف ترین نان های ترکیه را به شما معرفی کنیم . با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load