آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

بهترین هتلهای آنکارا
قطعاً یکی از مواردی که باعث می شود شما سفری لذت بخش داشته باشید انتخاب محلی مناسب برای اقامت خود و عزیزانتان می باشد. البته در سفر به آنکارا ، پایتخت کشور ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور نباید نگران هتل و محل اقامتتان باشید ، زیرا به دلیل وجود اماکن توریستی ، سفارت خانه ها ، دفاتر تجاری سالانه گردشگران زیادی با تور آنکارا به این مقصد سفر می کنند
ادامه مطلب
بهترین هتل های استانبول
بی شک استانبول جزء مقصدهای پرطرفدار برای گردشگران می باشد به همین دلیل ما توصیه می کنیم قبل از سفر به این شهر اطلاعات کامل در رابطه با تورهای استانبول ، جاذبه های استانبول ، کافه های استانبول ، رستوران های استانبول ، مراکز خرید استانبول و همچنین هتل های استانبول بدست بیاورید تا در هنگام سفر به این شهر دچار مشکل نشوید و بتوانید از زمانتان استفاده کامل را ببرید. یاسمین سیر قصد دارد در این مطلب بهترین هتل های استانبول را به شما معرفی کند با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
بلندترین هتل های جهان
بلندترین هتلهای جهان معمولا در خاورمیانه و آسیا یافت می شوند. آنها در ارتفاعات بلند ساخته شده اند و گاه ابرها را نیز سوراخ می کنند. این آسمان خراش ها به بازدید کنندگان این فرصت را می دهند که از بالا به شهر نظاره کنند و احساس کنند که در صدر جهان هستند. پس اگر از ارتفاع نمی ترسید پیشنهاد ما اقامت در یکی از بلندترین هتل های جهان می باشد.
ادامه مطلب
بلندترین هتل جهان در دبی
دبی در چندین سال اخیر عنوان پرگردشگرترین شهرهای آسیایی را برای خود کرده است. این شهر با اینکه جاذبه تاریخی و طبیعی چندانی ندارد اما توانسته با ساخت اماکن توریستی مختلف سالانه گردشگران زیادی را جذب این شهر اماراتی کند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load