آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا
کانادا یک کشوری است که بیش از سهم عادلانه خود دریاچه دارد. در واقع 8 درصد زمین های این کشور توسط آب تازه پوشانده شده است. اگر از دیدن دریاچه ها لذت می برید کانادا یک مکان بسیار مناسب برای شماست با یاسمین سیر همراه باشید و با بهترین دریاچه های کانادا آشنا شوید . همان طور که می دانید ایرانیان برای سفر به کاناد ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنند ،برای دریافت ویزا کانادا به شما توصیه می کنیم حتما از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر اقدام کنید.
ادامه مطلب
فرودگاه کورشول فرانسه
کورشول فرانسه در ارتفاعات آلپ فرانسه قرار گرفته و دارای تفریحات اسکی می باشد. این فرودگاه هوایی دارای باند بسیار کوتاه تنها 537 متر با شیب 18/6% می باشد. به دلیل زمین های کوهستانی فرود در این فرودگاه دشوار می باشد. این فرودگاه در ابتدا برای فرود هواپیماهای کوچک مانند Cessna208 یا هلی کوپتر استفاده می شده است. این مسیر فرودگاه هیچ وسیله ی روشنایی ندارد به همین علت فرود در مه و ابر خطرناک و غیرممکن است.
ادامه مطلب
ویلاهای عجیب دبی
از مرتفع ترین برج ها و آسمان خراش ها گرفته تا بزرگترین مراکز خرید در شهر کوچک دبی ساخته شده است . اما از همه اینها اگر بگذریم و به ویلاهایی عجیب در زیر آب می رسیم که تجربه یک زندگی لوکس و لاکچری با اقامت در این ویلاها خواهید داشت . با یاسمین سیر همراه باشید تا سفری به دبی و این ویلاهای عجیب داشته باشیم.
ادامه مطلب
وحشتناک ترین هتل های دنیا
وحشتناک ترین هتل های دنیا
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load