آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

خوراکی های خیابانی که در استانبول نباید از دست بدهید
استانبول همیشه جزء اولین اولویت های سفر ما ایرانیان بوده و است! و این انتخاب نیز بدون دلیل نمی باشد یکی از دلایل سفر ایرانیان به این مقصد ارزان بودن تورهای استانبول نسبت به سایر تورهای خارجی می باشد و دلیل دیگر اینکه استانبول شهر بسیار تمیزی است و شما به راحتی میتوانید از خوراکی های خیابانی استانبول تست کنید که این خوراکی ها فوق العاده خوشمزه هستند و اینکه بسیار ارزان تر از غذاهای موجود در رستوران های استانبول می باشند. با یاسمین سیر همراه باشید تا با بهترین غذاهای خیابانی استانبول آشنا شوید.
ادامه مطلب
بهترین رستوران های آنکارا
مسلماً شکم گردی و چشیدن طعم های غذاهای اصیل و سنتی در هر سفری جزء لاینفک سفر می باشد. آنکارا پایتخت کشور ترکیه و یکی از بزرگترین شهرهای این کشور است که دارای رستوران ها و کافه های متعددی است اما ما در این مطلب قصد داریم چند نمونه از بهترین رستوران های آنکارا را خدمت شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
بهترین کافه های استانبول
در سفر به استانبول ، پس از گشت و گذار در اماکن و جاذبه های گردشگری استانبول ، استراحت و نوشیدن قهوه های بی نظیر ترک در بهترین کافه های استانبول خالی از لطف نیست. با یاسمین سیر همراه باشید تا تعدادی از بهترین کافه های استانبول را به شما معرفی کند.
ادامه مطلب
خوشمزه ترین غذاهای مکزیکی
مکزیک در بین مقاصد محبوب گردشگری جهان قرار دارد و علاقه مندان به خورشید و غذا از آن دسته افرادی هستند به این مقصد جذب می شوند. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس بودید و برنامه ریزی سفر به این مکان را داشتید حتما ده غذایی که یاسمین سیر به شما معرفی می کند امتحان کنید. بدون امتحان کردن غذاهایی که به شما معرفی می کنیم مکزیک را ترک نکنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load