آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

بزرگترین موزه های هنری و تاریخی در جهان
موزه های هنری فضای لازم را برای نمایش طیف گسترده ای از هنر،مجسمه و نقاشی را ارائه میدهند. این ساختمان ها ممکن است به صورت عمومی یا خصوصی باشند و اغلب میزبان فعالیت های دیگر مثل کنسرت و نمایش نیز میباشند.با یاسمین سیر همراه شوید تا به بازدید از بزرگترین موزه های جهان برویم
ادامه مطلب
لغو ویزای سفر بین دو کشور روسیه و ترکیه
رئیس جمهور روسیه در 25 جولای 2019 اعلام کرد که برخی از شهروندان ترکیه نیاز به ویزا برای ورود به روسیه ندارند و به این شکل شهروندان ترکیه میتوانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند و از جاذبه های گردشگری روسیه و همین طور شهروندان روسی میتوانند از جاذبه های گردشگری ترکیه دیدن کنند. طبق این گفته که در وبسایت ولادیمر پوتین به چاپ رسید و به سازمان Foreign Ministry ترکیه بابت لغو ویزای ترکیه حکمی صادر کرد .
ادامه مطلب
رستوران های مسکو | روسیه
مسکو پایتخت کشور روسیه یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان می باشد که به دلیل وجود جاذبه های گردشگری سالانه گردشگران زیادی توسط تور روسیه به این شهر سفر می کنند. همان طور که می دانید که این کشور آب و هوای سردی دارد ولی این سرما باعث این نمی شود که گردشگران قید زیبایی های این کشور را بزنند و به این کشور سفر نکنند. بهترین زمان سفر به این کشور فصل تابستان میباشد که آب و هوای بسیار مطلوبی دارد و با نسیم خنک به استقبال مهمانانش می آید و در این هوا چیزی بهتر از خوردن یک غذای گرم و محلی در یک رستوران خوب در این هوا نیست برای شناخت رستوران های مسکو با یاسمین سیر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load