آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

اخبار گردشگری

شلوغ ترین فرودگاه های جهان در سال 2018
روز به روز سره همه داره شلوغ میشه ، فرودگاه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند ! بیش از 107میلیون مسافر در سال گذشته مسافر فرودگه بین المللی جکسون آتلانتا بوده است. آتلانتا شاهد 3/3 درصد افزایش تردد مسافران بوده است. در سال گذشته 8.8 میلیارد افزایش تردد مسافر داشتیم.
ادامه مطلب
بلندترین هتل های جهان
بلندترین هتلهای جهان معمولا در خاورمیانه و آسیا یافت می شوند. آنها در ارتفاعات بلند ساخته شده اند و گاه ابرها را نیز سوراخ می کنند. این آسمان خراش ها به بازدید کنندگان این فرصت را می دهند که از بالا به شهر نظاره کنند و احساس کنند که در صدر جهان هستند. پس اگر از ارتفاع نمی ترسید پیشنهاد ما اقامت در یکی از بلندترین هتل های جهان می باشد.
ادامه مطلب
ویلاهای عجیب دبی
از مرتفع ترین برج ها و آسمان خراش ها گرفته تا بزرگترین مراکز خرید در شهر کوچک دبی ساخته شده است . اما از همه اینها اگر بگذریم و به ویلاهایی عجیب در زیر آب می رسیم که تجربه یک زندگی لوکس و لاکچری با اقامت در این ویلاها خواهید داشت . با یاسمین سیر همراه باشید تا سفری به دبی و این ویلاهای عجیب داشته باشیم.
ادامه مطلب
بلندترین هتل جهان در دبی
دبی در چندین سال اخیر عنوان پرگردشگرترین شهرهای آسیایی را برای خود کرده است. این شهر با اینکه جاذبه تاریخی و طبیعی چندانی ندارد اما توانسته با ساخت اماکن توریستی مختلف سالانه گردشگران زیادی را جذب این شهر اماراتی کند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load