آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

خوراکی های خیابانی که در استانبول نباید از دست بدهید
استانبول همیشه جزء اولین اولویت های سفر ما ایرانیان بوده و است! و این انتخاب نیز بدون دلیل نمی باشد یکی از دلایل سفر ایرانیان به این مقصد ارزان بودن تورهای استانبول نسبت به سایر تورهای خارجی می باشد و دلیل دیگر اینکه استانبول شهر بسیار تمیزی است و شما به راحتی میتوانید از خوراکی های خیابانی استانبول تست کنید که این خوراکی ها فوق العاده خوشمزه هستند و اینکه بسیار ارزان تر از غذاهای موجود در رستوران های استانبول می باشند. با یاسمین سیر همراه باشید تا با بهترین غذاهای خیابانی استانبول آشنا شوید.
ادامه مطلب
افسانه تولد بابانوئل در ترکیه
افسانه تولد بابانوئل در ترکیه بر می گردد به صدها سال پیش .خیلی ها بر این باورند راهبی به نام نیکولاس حدود 280 سال قبل میلاد در پاترارا نزدیک مایرا در ترکیه مدرن بوده .
ادامه مطلب
اپراتورها و سیم کارت های ترکیه
یکی از گزینه های سفر برای ما ایرانیان سفر به ترکیه توسط تور ترکیه است . و تقریبا اکثر ما ترجیح می دهیم برای برقراری ارتباط و همچنین برای اتصال به اینترینت از سیم کارت های ترکیه ای استفاده کنیم با یاسمین سیر همراه باشید تا اپراتورهای ترکیه را به شما معرفی کنیم .
ادامه مطلب
استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
با یاسمین سیر همراه باشید و لیستی از اماکنی که با کودکانتان می توانید در سفر به استانبول توسط تورهای نوروزی استانبول وقت بگذارید را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load