آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

خوراکی های خیابانی که در استانبول نباید از دست بدهید
استانبول همیشه جزء اولین اولویت های سفر ما ایرانیان بوده و است! و این انتخاب نیز بدون دلیل نمی باشد یکی از دلایل سفر ایرانیان به این مقصد ارزان بودن تورهای استانبول نسبت به سایر تورهای خارجی می باشد و دلیل دیگر اینکه استانبول شهر بسیار تمیزی است و شما به راحتی میتوانید از خوراکی های خیابانی استانبول تست کنید که این خوراکی ها فوق العاده خوشمزه هستند و اینکه بسیار ارزان تر از غذاهای موجود در رستوران های استانبول می باشند. با یاسمین سیر همراه باشید تا با بهترین غذاهای خیابانی استانبول آشنا شوید.
ادامه مطلب
فرودگاه آتاتورک استانبول
فرودگاه آتاتورک استانبول در 6 آوریل 2019 بسته شد و به جای آن فرودگاه نیو استانبول در شمال غربی شهر افتتاح شد .
ادامه مطلب
فرودگاه نیو استانبول
فرودگاه نیو استانبول در اکتبر 2018 شروع به کار کرد، البته خطوط هوایی ترکیه در آن تنها تعداد محدودی از پروازها را به این فرودگاه منتقل کردند.
ادامه مطلب
بهترین هتل های استانبول
بی شک استانبول جزء مقصدهای پرطرفدار برای گردشگران می باشد به همین دلیل ما توصیه می کنیم قبل از سفر به این شهر اطلاعات کامل در رابطه با تورهای استانبول ، جاذبه های استانبول ، کافه های استانبول ، رستوران های استانبول ، مراکز خرید استانبول و همچنین هتل های استانبول بدست بیاورید تا در هنگام سفر به این شهر دچار مشکل نشوید و بتوانید از زمانتان استفاده کامل را ببرید. یاسمین سیر قصد دارد در این مطلب بهترین هتل های استانبول را به شما معرفی کند با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load