خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

اخبار گردشگری

دومین چرخ و فلک بزرگ اروپا ملقب به قلب آنتالیا افتتاح شد
دومین چرخ و فلک بلند اروپا و بلندترین چرخ و فلک ترکیه که « قلب آنتالیا» نام گذاری شده است در جنوب ترکیه شروع به کار کرده است. ارتفاع این چرخ و فلک 90 متر می باشد و یک دید وسیعی در آن ارتفاع خواهید داشت . این چرخ و فلک در پارک آکتور در منطقه کنیالتی در قلب آنتالیا قرار گرفته است و به بازدید کنندگان امکان مشاهده ی آنتالیا از ارتفاع بالا را می دهد.
ادامه مطلب
آمار پروازهای تاخیری و کنسلی در آلمان طی چندین سال گذشته
آمار پروازهای تاخیری و کنسلی در آلمان در چند سال گذشته
ادامه مطلب
لغو ویزای سفر بین دو کشور روسیه و ترکیه
رئیس جمهور روسیه در 25 جولای 2019 اعلام کرد که برخی از شهروندان ترکیه نیاز به ویزا برای ورود به روسیه ندارند و به این شکل شهروندان ترکیه میتوانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند و از جاذبه های گردشگری روسیه و همین طور شهروندان روسی میتوانند از جاذبه های گردشگری ترکیه دیدن کنند. طبق این گفته که در وبسایت ولادیمر پوتین به چاپ رسید و به سازمان Foreign Ministry ترکیه بابت لغو ویزای ترکیه حکمی صادر کرد .
ادامه مطلب
سالمندان در ترکیه روزانه 4 ساعت از زمان خود را روبروی صفحه نمایش می گذرانند
نه تنها مردم جوان بلکه سالمندان در ترکیه نیز زمان زیادی را در روز روبروی صفحه نمایش میگذرانند. افراد بین 65 تا 70 سال حتی بیشتر از 4 ساعت از زمان خود را صرف این کار می کنند. مردم چک کردن وسایل دیجیتالی خود را حتی در دستشویی و آشپزخانه نیز ادامه می دهند. برخی از این افراد تلوزیون خود را تمام طول روز روشن می گذارند و با خاموش کردن آن حس تنهایی می کنند. 16 درصد مردم ترکیه به وسایل دیجیتالی خود وابسته شده اند و کارشناسان معتقد هستند که مردم باید مراقب باشند تا به تکنولوژی معتاد نشوند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load