آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دانستنی های سفر

بهترین هتلهای آنکارا
قطعاً یکی از مواردی که باعث می شود شما سفری لذت بخش داشته باشید انتخاب محلی مناسب برای اقامت خود و عزیزانتان می باشد. البته در سفر به آنکارا ، پایتخت کشور ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور نباید نگران هتل و محل اقامتتان باشید ، زیرا به دلیل وجود اماکن توریستی ، سفارت خانه ها ، دفاتر تجاری سالانه گردشگران زیادی با تور آنکارا به این مقصد سفر می کنند
ادامه مطلب
مکان هایی که در سفر به سوئیس نباید از دست بدهید
سوئیس یکی از کشورهای حوزه شنگن است که با وجود کوچک بودنش یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا است . کشوری که طبیعتی بکر و دست نخورده ای دارد. یاسمین سیر قصد دارد در این مطلب مکان هایی را به شما معرفی کند که در سفر به سوئیس نباید از دست بدهید. با ما همراه باشید.
تگ ها :
ادامه مطلب
7 کشور اروپایی کوچک
اگر برای یک تعطیلات یک هفته ای برنامه ریزی می کنید در اینجا 7 کشور اروپایی کوچک که میتوانید در یک روز از آنها بازدید کنید را برای شما معرفی می کنیم.
ادامه مطلب
خوراکی های خیابانی که در استانبول نباید از دست بدهید
استانبول همیشه جزء اولین اولویت های سفر ما ایرانیان بوده و است! و این انتخاب نیز بدون دلیل نمی باشد یکی از دلایل سفر ایرانیان به این مقصد ارزان بودن تورهای استانبول نسبت به سایر تورهای خارجی می باشد و دلیل دیگر اینکه استانبول شهر بسیار تمیزی است و شما به راحتی میتوانید از خوراکی های خیابانی استانبول تست کنید که این خوراکی ها فوق العاده خوشمزه هستند و اینکه بسیار ارزان تر از غذاهای موجود در رستوران های استانبول می باشند. با یاسمین سیر همراه باشید تا با بهترین غذاهای خیابانی استانبول آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load