خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

مجله گردشگری مسافرتی

هنگام سوار شدن به هواپیما چه لباسی بپوشیم؟؟
برای یک پرواز طولانی مدت شما مجبور هستید ساعت ها در یک فضای محدود بنشینید، پوشیدن لباسی که در آن راحت هستید بسیار مهم است. بهترین لباس برای پرواز لباس هایی است که به شما امکان می دهد تا به هر طریق ممکن در صندلی خود خم شوید بنابراین زمانی که مسافرت طولانی پیش رو دارید در انتخاب لباس خود به نکات زیر توجه فرمایید :
ادامه مطلب
فرودگاه بین المللی کریستین رونالدو
کریستین رونالدو امروزه به عنوان یک فرودگاه بین المللی نام گذاری شده است. این فرودگاه ها حضور رونالدو و صدها نفر از هوادارانش در جزایر مادیرا تغییر نام به کریستیانو رونالدو داد. رئیس جمهور و نخست وزیر پرتغال به این جزیره رفتند و از یادبود در خارج و روی ترمینال ، نیم تنه بالایی رونالدو رونمایی کردند. رونالدو 32 ساله یک قهرمان محلی در مادیرا است،جایی که او را به عنوان یک نمادی از موفقیت و ثروتمند شدن می دانند. وی در حال حاضر در مادیرا مجسمه ، موزه و هتلی به نام خود دارد. او در سخنرانی خود اینگونه گفت : « شما می دانید که من به ریشه ی خودم و وطن خودم چقدر افتخار می کنم.»
تگ ها :
ادامه مطلب
قدیمی ترین هتلهای جهان
در این بخش ما قصد داریم به معرفی قدیمی ترین هتل های جهان بپردازیم با یاسمین سیر همراه باشید.
ادامه مطلب
بزرگترین موزه های هنری و تاریخی در جهان
موزه های هنری فضای لازم را برای نمایش طیف گسترده ای از هنر،مجسمه و نقاشی را ارائه میدهند. این ساختمان ها ممکن است به صورت عمومی یا خصوصی باشند و اغلب میزبان فعالیت های دیگر مثل کنسرت و نمایش نیز میباشند.با یاسمین سیر همراه شوید تا به بازدید از بزرگترین موزه های جهان برویم
تگ ها :
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load