آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

جاذبه های گردشگری باکو

معرفی باکو:

باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان و یکی از بزرگترین شهرهای این کشور می باشد، که گشت و گذار در هر گوشه از این شهر می تواند برایتان نفس گیر باشد زیرا این شهر مجموعه ای از جاذبه های مدرن و تاریخی را با هم دارد ، از برج هایی با بهترین معماری های روز دنیا تا حمام های قدیمی که می تواند شما را به وجد بیاورد.

جاذبه های گردشگر باکو:

یکی از اولویت های سفر هموطنان ما کشورهای همسایه می باشد و دلیل آن نیز نزدیکی و همچنین هزینه سفر ارزان آن نسبت به سایر تورهای خارجی می باشد. یکی از این کشور ها آذربایجان می باشد که پایتختش شهر باکو در امتداد دریای خزر واقع شده، شهری قدیمی و در عین حال مدرن و پر از جاذبه می باشد که شما با تور باکو می توانید به این شهر زیبا سفر کنید و چند نمونه از جاذبه های گردشگری باکو که ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما در برنامه سفر خود قرار دهید شامل :

خوشمزه ترین غذاهای آذربایجان:

نزدیکی کشور ما به کشور جمهوری آذربایجان فقط محدود به مرزهای جغرافیایی نمیشود بلکه در بسیاری از آداب و رسوم و فرهنگ ها شباهت بسیاری به هم دارند یکی از این فرهنگ ها، فرهنگ غذایی مشابه بین مردم ما و آذربایجان می باشد. فرهنگ غذایی مردم آذربایجان شباهت بسیار زیادی به فرهنگ غذایی آذری های کشور عزیزمان ایران دارد و قطعاً با شنیدن نام های آشنا و طعم های مشابه احساس غربت در آذربایجان نخواهید داشت. چند نمونه از معروف ترین غذاهای آذربایجان که ما به شما پیشنهاد می کنیم در سفر به باکو با استفاده از تورهای ارزان باکو آژانس هواپیمایی یاسمین سیر حتما تست کنید، شامل : تکه کباب ، سبزی قرمه ، دوشبارا ، دلمه ، لوله کباب ، قطاب ، بالیق و ... می باشد.

هتل های باکو :

انتخاب یک اقامتگاه و هتل مناسب در سفر می تواند جزء مهم ترین تصمیم های شما باشد. پس در سفر با تور باکو حتما در انتخاب هتل مناسب دقت کنید. کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با توجه به تخصصی که در زمینه جمع آوری پکیج های تور باکو دارند بهترین هتل های باکو را با توجه به بودجه شما برای سفر به شما پیشنهاد می دهند.