آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

کوش آداسی زیباترین شهر ساحلی ترکیه:

کوش آداسی یکی از شهرهای توریستی ترکیه است و بیشتر درآمد این شهر نیز از طریق صنعت گردشگری می باشد. اگر به دنبال تفریحات و ورزش های آبی وهمچنین لذت بردن و استراحت کردن در سواحل زیبا هستید ما به شما شهر کوش آداسی را معرفی می کنیم. اکثر هتل های کوش آداسی در راستای سواحل دلربایش واقع شده است و به همین دلیل از اواخر بهار تا اواخر تابستان که بهترین زمان سفر به کوش آداسی می باشد، سواحل این شهر جمعیت کثیری را به سوی خود دعوت می کنند. 

البته این شهر فقط به دریا و آفتاب گرفتن و تفریحات آبی محدود نمی شود بلکه این شهر مکان های تاریخی فراوانی همچون شهر پرینه ، ملیتوس و بسیاری اماکن تاریخی دیگر و همچنین مراکز خرید فراوانی که میتوانید از بهترین برندهای معروف های دنیا از آنها خرید کنید را در خود جای داده است.

اماکن گردشگری کوش آداسی :

شهر کوش آداسی که از شمال با سلجوق و پاماجوک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه می باشد در مرکزیت مراکز مهم گردشگری می باشد، چند نمونه از جاذبه های گردشگری کوش آداسی که ما به شما توصیه می کنیم در سفر به این شهر با تور کوش آداسی آنها را از دست ندهید شامل:

گوورجین کوش آداسی :

جالب است بدانید، این مکان که اکنون یکی از اماکن توریستی کوش آداسی می باشد در قرن 19 توسط حکومت عثمانی به عنوان کلانتری و جهت مقابله با تهاجمات احتمالی به این جزیره ساخته شده است.

پرینه:

این شهر تاریخی که قدمت آن به 1000 سال قبل از میلاد بازمیگردد یکی دیگر از جاذبه های توریستی کوش آداسی می باشد.

غار کاراجا:

این غار یکی از غارهای شگفت انگیز جهان می باشد که در دوران باستان، انسان های اولیه از آن به عنوان محلی برای سکونت استفاده می کردند. این غار که یکی از جاذبه های گردشگری کوش آداسی می باشد که سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. ما به شما توصیه می کنیم در سفر به این شهر با تور کوش آداسی حتما از این غار شگفت انگیز دیدن کنید.

شبه جزیره دیلک:

همان طور که گفتیم شهر کوش آداسی شهری ساحلی می باشد و اگر قصد تفریحات آبی دارید حتما سری به سواحل زیبای این شبه جزیره بزنید.

روستای کرازلی:

اگر می خواهید برای چند روز هم شده از دغدغه ها و استرس های زندگی شهر نشینی به دور باشید ما به شما روستای کرازلی را پیشنهاد می کنیم.

پارک آبی کوش آداسی :

پارک آبی کوش آداسی در دامنۀ تپه ای بلند واقع شده است و مجهز به سرسره های بزرگ و مهیج می باشد و این پارک شامل سه بخش : پارک آبی ، پارک دریایی و پارک دلفین ها می باشد که برای ورود به هر کدام باید مبلغی جداگانه پرداخت کنید.

مراکز خرید کوش آداسی که نباید از دست داد:

خرید در سفر قطعا جزء لاینفک آن می باشد ، زیرا اگر به قصد خرید هم به آن مقصد سفر نکرده باشید قطعا برای خرید سوغاتی هم که شده به مراکز خرید آن منطقه سر می زنید ، با یاسمین سیر همراه شوید تا بهترین مراکز خرید کوش آداسی را به شما معرفی کنیم:

  • مرکز خرید کاله ایچی در کوش آداسی
  • مرکز خرید سوکه در کوش آداسی
  • مرکز خرید اسکلانووا در کوش آداسی
  • مرکز خرید آکدوگان در کوش آداسی