آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

جاذبه های گردشگری آنکارا

جاذبه های دیدنی آنکارا را بشناسیم :

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه و دومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول می باشد. این شهر بسیار قدیمی است و دارای اماکن تاریخی و توریستی فراوانی است و تجربه جالبی که میتوانید در سفر آنکارا توسط تور آنکارا داشته باشید این است که جاذبه های گردشگری آنکارا بسیار به هم نزدیک هستند به همین دلیل در یک روز کامل میتوانید از تمام این جاذبه های دیدن کنید. به همین دلیل ما توصیه میکنیم به هر علت اعم از گرفتن وقت سفارت کانادا، انگلیس و آمریکا ، انجام امور انگشت نگاری ، امور دانشجویی و... به شهر آنکارا سفر می کنید حتما از این جاذبه های گردشگری آنکارا دیدن کنید :
📌 دریاچه موگان آنکارا

📌 معبد آگستوس آنکارا

📌 قلعه آنکارا

📌 آکواریوم آکوا وگا آنکارا

📌 موزه تمدن آناتولی آنکارا 

📌 مقبره آتاتورک آنکارا

📌 مسجد حاجی بایرام آنکارا

📌 مسجد قوجاتپه آنکارا

بهترین زمان سفر به آنکارا:

آب و هوای آنکارا قاره ای می باشد .،به دلیل ارتفاع از سطح دریا دارای زمستان های سرد و پر برف است . این شهر تابستان های گرم و خشک دارد اما تابستان های آنکارا نسبت به سایر شهرهای ترکیه مطبوع تر است. بیشترین میزان بارش باران در آنکارا فصل بهار و پاییز است.
بهترین ماه های سفر به آنکارا اردیبهشت، خرداد و اواسط شهریور تا اواخر بهمن می باشد، اگر در این فصول قصد سفر به آنکارا توسط تور لحظه آخری آنکارا داشتید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هتل های آنکارا:

شما میتوانید در سفر به آنکارا توسط تور آنکارا آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با توجه به بودجه سفری که در نظر گرفتید در هتلهای 3 ستاره، هتل های 4 ستاره و هتل های 5 ستاره اقامت داشته باشید. هتل های 5 ستاره آنکارا جز بهترین هتل های آنکارا می باشند و دارای امکانات تفریحی و رفاهی مانند : استخر ، حمام ترکی ، باشگاه بدنسازی، سونا، جکوزی ، رستوران و... می باشند.


هتل های 3 ستاره خوب و به صرفه آنکارا:

هتل آنکارا گلد ، سیاو هتل ، هتل سون دیپ و...

هتل های 4 ستاره آنکارا:

هتل سیناه، هتل بست آنکارا، هالیدی این آنکارا، سی کی فارابی ، رادیسون بلو آنکارا و...

هتل های 5 ستاره آنکارا:

هتل شرایتون آنکارا، هیلتونسا،گرند آنکارا و....

کافه های برتر آنکارا:

دربین فعالیت های روزانه ،گشت و گذار و بازدید از مکان های دیدنی آنکارا شاید نیاز به یک فنجان قهوه ترک و یا چای داشته باشید، کافه یک مکان مناسب برای استراحت و بازیابی انرژی شماست پس بهتر است با کافه های برتر آنکارا آشنا شوید:

📌 کافه گرامافون آنکارا -Gramafon cafe

📌 کافه کیش آنکارا -Kish cafe

📌 کافه میز آنکارا - Miz cafe 

📌 کافه دس کافز آنکارا - Cafe Des cafes

📌 کافه بوتانیکا آنکارا - Cafe botanica

بهترین مراکز خرید آنکارا: 

پایتخت کشور ترکیه شهر زیبا و جذاب آنکارا است که شما عزیزان قطعا بعد از بازدید از جاذبه های گردشگری آنکارا زمانی را برای خرید در این شهر اختصاص خواهید داد. مسافرانی که با تور آنکارا به این شهر رهسپار میشوند معمولا به علت امکان خرید ارزان و راحت در این شهر، تصمیم به سفر به آنکارا را میگیرند. مراکز خرید شهر آنکارا با تنوع محصولات و برند های برتر جهان پاسخگو نیاز های شما خواهند بود . با یاسمین سیر همراه شوید تا با بهترین مراکز خرید آنکارا آشنا شوید:

📌 Metro mall AVM

📌 Cepa shopping Mall

📌 Armada Shopping and business center 

📌 Nata Vega Outlet 

📌 Kuzu effect

سوغات شهر آنکارا:   

 سفر به ترکیه و شهر آنکارا بدون خرید سوغات صفایی ندارد. قطعا یکی از موضوع هایی که ذهن شما مسافران عزیز را در هنگام سفر مشغول میکند ، خرید سوغات مناسب است.در بین محصولات رنگارنگ و جذاب بهتر است که با سوغات شهر آنکارا آشنا شوید تا بهترین یادگاری را برای دوستان و خانواده تان تهیه نمایید.

📌 نظر قربانی 

📌 چراغ های موزاییکی ترکی 

📌 راحت الحلقوم

📌 اشیا و ظروف سرامیکی ترکی 

📌 محصولات چرمی آنکارا 

غذاهای آنکارا:

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و به علت اهمیت اقتصادی و سیاسی و سفارتخانه کانادا ،آمریکا و انگلیس مسافران زیادی به این شهر سفر میکنند.  یکی از جذاب ترین کارها در سفر خوردن غذاهای محلی است . قبلا در مورد بهترین رستوران های آنکارا صحبت کرده ایم و حالا وقت آن است که با بهترین غذا های آنکارا آشنا شوید:

📌 ماهی گریل شده آنکارا

📌 اسکندر کباب آنکارا

📌 دونر کباب آنکارا

📌 باقلوا آنکارا

📌 دسر شیرآنکارا