آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ساحل کنیالتی

تاریخ ثبت: 1399/01/05

معرفی ساحل کنیالتی آنتالیا:

آنتالیا قدیمی ترین شهر ترکیه می باشد . سرزمینی با آب و هوای خوب و مطبوع که تبدیل به تفرجگاه مردم شده است. یکی از زیباترین سواحل آنتالیا ساحل کنیالتی می باشد که در بخش غربی آنتالیا واقع شده است. این ساحل زیبا از نظر بصری با داشتن نمای کوه و جنگل و دریای مدیترانه بهترین گزینه برای استراحت و رهایی از شلوغی شهر و عکاسی از مناظر زیبا می باشد.و ما به شما توصیه می کنیم اگر توسط تور آنتالیا به این شهر سفر کردید حتما از تفریح و لذت در ساحل کنیالتی غافل نشوید. 

این ساحل که طول آن بیش از 7 کیلومتر می باشد بنام پلاژ کنیالتی نیز نامیده می شود. ساحل کنیالتی به قدری زیبا و مسحور کننده می باشد که اگر روزهای متوالی در آن قدم بزنید باز هم  جذابیت روز اول را برایتان خواهد داشت و از قدم زدن در آن نه تنها خسته نمی شوید بلکه بسیار لذت خواهید برد، مخصوصاً قدم زدن بر روی شن های نرم و تماشای برخورد موج ها به صخره ها که یکی از جاذبه های این ساحل نیز می باشد. 

آنتالیا بیش از 400 ساحل دارد که ساحل کنیالتی به علت داشتن انواع تفریحات آبی و بازی های ساحلی و تمیز و درخشان بودن و همچنین داشتن کافه ها و رستوران های متعدد مورد توجه بسیاری از مردم شده است که این توجه در ماه اکتبر بیش از پیش به چشم می خورد.

ساحل کنیالتی

دسترسی به ساحل کنیالتی :

برای رفتن به این ساحل زیبا می توان از تاکسی،اتوبوس،تراموا و موتورهای کرایه ای استفاده کرد ولی به علت هزینه بالای تاکسی بهتر است سوار شدن به تاکسی را به حداقل برسانید و از اتوبوس های متعدد که دسترسی به جاهای مختلف را راحتر می سازند استفاده کنید.

حمل و نقل شهری - خطوط اتوبوس رانی
سیستم اتوبوس رانی به نحو احسن تمامی خیابان ها را پوشش می دهد و ساعت کاری آن هر روز هفته از ساعت 6 صبح تا 11 شب می باشد که البته بعضی از اتوبوس ها بسته به شرایط فصلی شبانه روزی می باشند.
استفاده از اتوبوس کارت
برای افرادی که از اتوبوس بسیار استفاده می کنند. این کارت قابلیت های مشخص کردن مسیر با اتوبوس ، شارژ کارت اتوبوس، ردیابی مسیر با اتوبوس و ساعت اتوبوس ها و مدت زمان گذر اتوبوس ها را مشخص می کند. 

آب تنی در ساحل کنیالتی آنتالیا :

شنا در این ساحل زیبا بسیار لذت بخش میباشد! اما این نکته را فراموش نکنید که اگر قصد آب تنی در این منطقه را دارید به پرچم آبی Blue flag که نشانه امن بودن دریاست توجه کنید.

ساحل کنیالتی

آکواریوم آنتالیا :

یکی دیگر از جاذبه های این ساحل زیبا و پرطرفدار داشتن آکواریوم بزرگ و زیبای آن است که محل آن در ساحل کنیالتی می باشد. در درون آکواریوم آنتالیا 40 آکواریوم کوچکتر وجود دارد و بزرگترین تونل آبی جهان نیز می باشد. که طول این آکواریوم 131 متر و 3 متر عرض می باشد و یکی از دلایل جذابیت آن پرشدن آبش مستقیم از دریا است.

شهربازی اکتور :

شهربازی اکتور آنتالیا که در سال 1997 میلادی تاسیس و بازگشایی شد دارای 40 وسایل مهیج و سرگرم کننده است. که برای نوجوانان هم بازی های کامپیوتری در نظر گرفته شده است.

منطقه ساریسو (sarisu)

یکی از مناطق پرطرفدار کنیالتی آنتالیا است که تله کابین معروف آنتالیا در آن قرار گرفته است. از دیگر مکان های تفریحی - ورزشی منطقه ساریسو مرکز تیراندازی پلیس است که برای استفاده عموم آزاد است.