آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

کوچه گرافیتی تورنتو

تاریخ ثبت: 1398/11/20

قدم زدن در کوچه گرافیتی تورنتو :

تورنتو یکی از بزرگ ترین شهرهای کانادا و یکی از پرطرفدارترین شهرهای توریستی در دنیا می باشد. ما به شما توصیه میکنیم که در سفر به این کشور ، پس از اخذ ویزای توریستی کانادا حتما به شهر زیبای تورنتو سفر کنید و از کوچه گرافیتی تورنتو دیدن کنید. با یاسمین سیر همراه باشید تا این کوچه را به شما معرفی کنیم.

کوچه گرافیتی تورنتو

Rush Lane در جنوب کوئین وست، که به عنوان کوچه گرافیتی شناخته می شود، خانه گسترده ای از هنرهای خیابانی پر جنب و جوش است . از نظر ساکنان شهر این نقاشی ها نسبتاً شناخته شده هستند، اگر تازه وارد تورنتو شده اید حتما به این ها بی توجه خواهید بود.و اما کوچه گرافیتی ارزش بررسی را دارند.

اکثر آثار هنری به همان شکل قبلی خود باقی مانده اند اما گاهی اوقات اتفاقات جدیدی رخ می دهد ، بنابراین نمی دانید چه چیزی را می خواهید ببینید. اگر شما میخواهید چیز جدیدی را در شهر تجربه کنید یا به به دنبال دنیای رنگی برای پست های اینستاگرام خود هستید، این یکی از منحصر به فرد ترین جاذبه های گردشگری کانادا است.
در حالی که کوچه گرافیتی ممکن است یکی از محبوب ترین جاذبه های تورنتو باشد ولی هنر خیابانی همیشه در تورنتو پذیرفته نبوده است. این موضوع در چشم مسئولین خرابکاری نامیده میشود. بحث در مورد نقاشی های دیواری هنوز در سطح شهر وجود دارد، اما دیدگاه فعلی پذیرش بیشتری نسبت به هنرهای خیابانی دارد که قدرت زیباسازی یک محله را دارد.

کوچه گرافیتی تورنتو

Street Ar Toronto ابتکاری است که در سال 2012 توسط مسئولین شهر تورنتو به عنوان روشی برای کاهش خرابکاری های اعمال شده و نقاشی های دیواری خلاق ایجاد شد و جامعه را درگیر کرد و تاثیر مثبتی بر روی شهر گذاشت. کوچه گرافیتی یک نمونه از جذاب کردن خیابان هاست. تمامی افرادی که در این خیابان راه می روند گوشی به دست هستند و از این نقاشی ها عکس و فیلم تهیه می کنند.

کوچه گرافیتی تورنتو

کوچه گرافیتی را به عنوان یک گالری فضای باز یا موزه ی زنده در نظر بگیرید. اما این را به خاطر بسپارید که قطعه یا اثر هنری که الان مشاهده می کنید ممکن است سال دیگر وجود نداشته باشد هنرمندان مرتبا بر روی آثار قدیمی نقاشی می کنند و خلاقیت های جدیدی را جایگزین می کنند. این کوچه ها در منطقه فشن تورنتو قرار دارند و از جنوب خیابان کوئین شروع می شوند.