آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

موزه زندان الو کانلار آنکارا

تاریخ ثبت: 1398/11/16

بسیاری در سفر به آنکارا توسط تور آنکارا علاقه مند به دیدار از اماکن تاریخی و موزه ها هستند یکی از موزه هایی که یاسمین سیر به شما توصیه می کند که حتما از آن دیدن کنید موزه زندان الو کانلار آنکارا (موزه الوجانلار آنکارا) می باشد . با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم.

موزه زندان الو کانلار آنکارا

موزه زندان اولو کانلار که در دولت قبلی ترکیه زندان بوده است بعد از مرمت به موزه زندان تبدیل شده است. این موزه در سال 2011 در آنکارا افتتاح شد و اولین موزه در نوع خود در ترکیه می باشد.
این زندان در سال 1925 در نزدیکی محله Altindag در آنکارا افتتاح شده است. این مرکز به عنوان یک انبار نظامی در سال 1923 و به مساحت 34000 مترمربع ساخته شده است و در طول تاریخ خود تغییر نام های بسیاری داده است. اقدامات بازداشت در ترکیه به طور رسمی در سه سطح امنیتی به صورت زندان های بسته، نیمه باز و باز طبقه بندی می شود. زندان های بسته زندان هایی با اکثریت امنیت و کنترل داخلی و خارجی هستند که زندانیان خشونت آمیز را در خود جای می دهد و احتمالا زندانیانی که در گذشته اقدام به فرار کردند. زندان های نیمه باز امنیت متوسط داردند و بدون کنترل بیرونی هستند و کسانی که در این زندان ها هستند دارای شغل می باشند. زندان های آزاد دارای امنیت کمتر اردوگاه های بدون کنترل بیرونی و داخلی می باشند. از سپتامبر 1999 این زندان مختلط میزبان 776 زندانی بود که در 19 بند مختلف زندانی بوده اند. امکانات بهداشتی و درمانی زندان دارای 40 تخت خواب می باشد.