آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

پل شیشه ای ژانگجیاجی چین

تاریخ ثبت: 1398/09/23

گرند کانیون ژانگجیاجی در منطقه هونان به خاطر طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان مشهور است. این مکان علاوه بر اینکه شما را هیجان زده خواهد کرد می توانید از فضای زیبا جنگل ها ، آبشارها و... نیز لذت ببرید.

دره گرند ژانگجیاجی در استان هونان یک جاذبه توریستی ملی محسوب می شود . در این نقطه شما از بلندترین پل جهان و بلندترین پل شیشه ای جهان نیز دیدن خواهید کرد یک تجربه ی پرهیجانی خواهید داشت. علاوه بر این از طبیعت خیره کننده اطراف جنگل های سرسبز و آبشارها نیز خواهید برد.

پل شیشه ای این امکان را به شما می دهد که سبزی جنگل ها را از کف شفاف پل تماش کنید. این پل شیشه ای مرتفع ترین و طولانی ترین پل شیشه ای با طول 340 متر و ارتفاع 400متر از دره می باشد. این پل دارای 10 جایزه بین المللی نیز می باشد.

سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این پل به چین می روند. پس از آزمایشات بسیار پل شیشه ای در اول آگوست 2016 افتتاح شد و به نام yuntain نیز معروف شد به معنای راه بهشت. ایستادن بر روی پایه شیشه ای که همه از شیشه شفاف درست شده اند به شما استرس و ترس وارد خواهد کرد ولی بیباک باشید و به مسیر خود ادامه دهید و اجازه ی تجربه ی دیدار از دره سرسبز و فضای زیبا را در ارتفاع 400 متری به خود بدهید.همچنین بازتاب آسمان لاجوردی و ابرهای شیری رنگ بر روی کف شیشه ای حس بسیار هیجان انگیزی خواهد بود و شما را در مورد اینکه بر روی ابرها راه می روید یا گیاهان بر سر دو راهی قرار خواهد داد.

در وسط پل شما می توانید بلندترین پرش جهان را امتحان کنید ! تصور کنید دره ی سرسبز و مه نرم و یک پرش هیجان انگیز !!

آیا می خواهید رویای پرواز شبیه مرد عنکبوتی را به واقعیت تبدیل کنید بر روی پل شیشه ای ژانگجیاجی شما این شانس را خواهید داشت. این پل دارای دوربین می باشد و مسئولین اعلام کردند که روزانه 8000 نفر و در هر ساعت 600 هزار نفر از این پل بازدید می کنند برای اینکه از این پل دیدن کنید نیاز دارید که 3 روز قبل از رفتن به آنجا بلیط خود را رزرو کنید . تنها با 40 دقیقه رانندگی از پارک جنگلی wulingyuan گرند کانیون قرار دارد که در بین دو صخره ی آن این پل شگفت انگیز خواهید دید.

شما از امن بودن این پل مطمئن باشید چرا که شیشه های مورد استفاده در این پل از کامپوزیت های قوی ساخته شده و حتی به شما اجازه این را می دهد که تانک را هم از آن عبور دهید و مشکلی ایجاد نخواهد شد . یکی از خبرنگاران بی بی سی با تمام قدرت با پتک به یکی از این شیشه ها کوبید ولی نتوانست آن را بشکند.