آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

کاستیلو د کولومارس اسپانیا

تاریخ ثبت: 1398/08/25

Colomares Castle که به کاستیلو د کولومارس شناخته شده است و یکی از جاذبه هایی است که مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفته است. این مکان در واقع یک قلعه نیست بلکه یک بناری تاریخی که به زندگی و ماجراهای کریستوفر کلمب اختصاص داده شده است. 

این قلعه بین سالهای 1987 تا 1994 توسط دکتر استبان مارتین ، پزشکی از ایالات متحده ساخته شده است. دکتر استبان که از کمبود اطلاعات در مورد این کاوشگر بزرگ ، کریستوفر کلمب ، که قاره آمریکا را کشف کرد ، شگفت زده شد تصمیم گرفت تا قلعه ای به یاد او بسازد.

با نگاهی به این قلعه هرگز نمیتوان حدس زد که توسط پزشک طراحی شده است. طراحی آن از استایل های مختلف فرهنگ اسپانیایی الهام گرفته از جمله گوتیک ، بیزانس ، رومانسک می باشد. این پزشک و تیم اش هفت سال برای ساخت این بنای شگفت انگیز زمان گذاشتند. با مساحت 1500 متر بزرگترین اثر تاریخی جهان برای یک کاوشگر است. در این مکان وسایل مختلفی که مربوط به سفرهای تاریخی کریستوفر کلمب موجود است مانند مجسمه های حک شده از سه کشتی که سفر به آمریکا را با آن انجام داده است. 

در داخل قلعه شما می توانید یک کتاب بزرگ را ببینید که شامل جزیئات سفرهای کلمب می باشد. یکی از تزئینات موجود در قلعه سر اسب است که قلعه را تزئین می کند.

در داخل این قلعه فضایی به مساحت 1/96 مترمربع به عنوان کلیسا وجود دارد که رکورد کوچکترین کلیسای جهان را به خود اختصاص داده است.