آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

سد یوواجیک استانبول

تاریخ ثبت: 1398/12/07

به علت وجود دریاچه یوواجیک در این منطقه علاوه بر زیبایی طبیعی که به محیط بخشیده امکان فعالیت های زیادی را نیز در اختیار ما قرار داده است.در منطقه یوواجیک رستوران ها و کافه های بسیاری وجود دارد که بیشتر افراد آنها را ترجیح می دهند زیرا در مقایسه با سایر مناطق دسترسی آسان و نزدیک به  مرکز شهر را دارا می باشد.اگر در تعطیلات و یا یک روز خوب تابستانی به این منطقه می روید حتما تا هوا روشن است آنجا را ترک کنید چون در تاریکی هوا به سختی مسیر را میتوانید پیدا کنید.


در این منطقه رستوران ، منطقه کمپینگ ، پیک نیک و منطقه اقامتی نیز دارا می باشد. هنگامی که شما تصمیم به رفتن به این منطقه را میگیرید ، بعد از گذر از مرکز یوواجیک دریاچه و سد یوواجیک استانبول را خواهید دید و قطعا متوجه می شوید که برای گذراندن یک روز در طبیعت به منطقه مناسب رسیده اید.

حتی در گرم ترین روزهای تابستان می توانید از هوای خنک و طبیعت باشکوه این منطقه استفاده کنید. علاوه بر رستوران و کافه از پینت بال و زیپ لاین نیز میتوانید استفاده کنید. برای رفتن به منطقه یوواجیک  ابتدا باید به ساکرا نزدیک بورسای بروید.پس در سفر به استانبول با تور استانبول بازدید از این منطقه را فراموش نکنید.