آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

مرکز خرید اولیویوم استانبول

تاریخ ثبت: 1398/12/07

مرکز خرید اولیویوم یکی از مراکز خرید پرطرفدار استانبول در بین ایرانی هاست و معمولا هموطنان ما که با تور استانبول به این شهر سفر می کنند حتما سری به این مرکز خرید می زنند. با یاسمین سیر همراه باشید تا این مرکز خرید را به شما معرفی کنیم.

اولیویوم اولین مرکز خرید در استانبول و یکی از بهترین اوت لت های استانبول است ،این مرکز خرید به علت معماری و منطقه تاریخی که در آن واقع شده است و مارک هایی که در آن عرضه میگردد به ستاره درخشان زیتون بورنو تبدیل شده است.


مرکز خرید اولیویوم تحت نظر ارگان های اجتماعی و فرهنگی برای گسترش خرید پر سود برای مشتری در منطقه قرار دارد. تلاش های این مرکز خرید برای  جلب نظر مشتری و عدم توجه به مشکلات جامعه که آن را احاطه کرده بود، بارها توسط انجمن های مختلف مصرف کننده پاداش گرفته است. 

مرکز خرید اولیویوم در تلاش است تا نگرش رهبر خود را با بالا بردن کیفیت خدمات خود بالا ببرد. این مرکز بسیاری از مارک های خوب را وارد بازار کرده است و مد را با بهترین قیمت عرضه می کند. این مرکز خرید که بازدیدکنندگان زیادی نه تنها از محله خود بلکه از کل استانبول دارد، با وجود اینکه تعداد فروشگاه ها روز به روز در حال افزایش است ولی بازدید کنندگان مرکز خرید اولیویوم روز به روز رو به افزایش هستند . در واقع این مرکز خرید ، مکانی است که در آن مارک های ترکی و جهانی با بهترین قیمت ارائه میگردد . این مرکز به محیطی سرگرم کننده و تامین کننده نیازهای مصرف کننده تبدیل شده است.

مرکز خرید اولیویوم استانبول

از کالاهای نساجی گرفته تا الکترونیک ، از نیازهای بازار گرفته تا پوشاک ورزشی ، همه مارک های جهانی و محلی در رده های مختلف در این فروشگاه وجود دارند. چندین پروژه رایگان که برای رضایت مشتری توسعه یافته است باعث جذابیت این مرکز خرید بین مشتریان خود شده است.