آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

موزه سه بعدی هنر در بهشت

تاریخ ثبت: 1398/07/16

یکی از جدیدترین جاذبه های در لنکاوی می باشد. موزه سه بعدی جذاب که به Art in Paradise معروف است در دهکده شرقی واقع شده و در 15 ژانویه سال 2015 افتتاح شد. 

در این مکان انتظار دیدن چه چیزی را دارید ؟ در اینجا دوران جدید هنری را خواهید دید که بخشی از آثار هنری در فضای بیرون قرار می گیرد و جلوه ای واقعی به آن می بخشد ! بیش از 100 اثر هنری در این مجموعه قرار دارد که توسط 23 هنرمند کره ای و چندین هنرمند با استعداد محلی ایجاد شده است. شما می توانید اژدها را از قاب خود بیرون بیاورید و یا یک مرد را ببینید که دست خود را از نقاشی بیرون آورده تا با شما دست بدهد. اما یکی از بهترین و زیباترین آثار دختری است که تاب سواری می کند بسیار شگفت انگیز است !

این دومین موزه بزرگ سه بعدی در جهان است و قطعا بزرگترین موزه در مالزی است. این بنا 3 طبقه در یک ساختمان قرار دارد و مساحت کل آن در حدود 2000 متر مربع است. پس شما علاوه بر خرید در فروشگاه ها ، غذا و فیل سواری میتوانید ضمن بازدید از دهکده شرقی از این موزه سه بعدی نیز دیدن کنید. در این موزه چندین منطقه یا بخش وجود دارد که هر کدام موضوع خود را دارد. این مناطق شامل منطقه نوری است که چشمان شما را فریب می دهد تا تصاویر متفاوت دیده شوند، منطقه آکواریوم مملو از تصاویر دریایی، منطقه سافاری زندگی حیوانات را به طور هنری به نمایش گذاشته ، چند منطقه تعاملی که در آن می توانید با اشیا هنری ارتباط برقرار کنید ، منطقه فانتری که در آن به رویاهای خود خواهید رفت و احساس راحتی خواهید کرد ، منطقه کلاسیک با ماکت های هنری از هنرمندان مشهور، منطقه اصلی سالن که اصلی ترین قیمت در موزه است ، نقاشی و آثار هنری با موضوع مصری ، آبشارها، قلعه ها و... در مصر را نشان می دهد و منطقه مالزی که زندگی ، میراث و فرهنگ در مالزی را به تصویر می کشد.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر یکی از معتبرترین آژانس های مسافرتی در تهران می باشد که با تورهای ارزان و لاکچری برای شما سفری خاطره انگیز را رقم خواهد زد.