آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

کاله ایچی آنتالیا

تاریخ ثبت: 1399/01/05

کاله ایچی آنتالیا

آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد ، این شهر تاریخی در زمان یونان باستان پیدا شد و بعد از آن بخشی از امپراطوری روم به حساب آمد. کاله ایچی آنتالیا یا آنتالیا قدیم بدون شک یکی از مناطقی است که شما نباید در سفر به آنتالیا  با تور آنتالیا از دست بدهید. فضای آن رنگارنگ ، زیبا ، جذاب و منطقه ای که دقیقا نقطه ی مقابل آنتالیای مدرن می باشد. زمانی که شما در شهر قدیمی آنتالیا مشغول نوشیدن قهوه خود هستید به سختی باور خواهید کرد که این منطقه 1/3 میلیون نفر جمعیت دارد . سالانه افراد زیادی از این مکان در تابستان بازدید می کنند.


این منطقه دارای خانه های مرمت شده قدیمی ، هتل های بوتیک ، کافه و خیابان های باریک می باشد. کاله ایچی به شکل یک آمفی تئاتر در اطراف آنتالیا ساخته شده است که اکنون یک تفرجگاه ساحلی کوچک به شمار می آید و سالانه پذیرای بسیاری از گردشگران برای تورهای قایق خود می باشد. بسته به وسایل حمل و نقل خود چندین نقلطه دسترسی به شهر قدیمی آنتالیا وجود دارد. اگر می خواهید از این منطقه دیدن کنید ، بهترین مکان برای شروع ورودی های قلعه Hadrian می باشد.این قسمت دارای خیابان های پر پیچ و خم و سنگفرش شده است ، بازارهای ادویه و سوغات ، بارها و آثار تاریخی باستانی می باشد. 

کاله ایچی آنتالیا

جانبه جالب این منطقه این است که به هر گوشه ای که نگاه می کنید لبخندی بر چهره شما نمایان می شود حتی خانه هایی که نیاز به ترمیم دارند زیبایی به این مکان بخشیده است. بقایای دوره ی سلجوقی و عثمانی هنوز بر در و دیوارهای این ناحیه باقی مانده ، دیوارهای شهر از فاصله ی دور نیز بسیار جذاب هستند.

این شهر مساجد بسیار دارد و اکثر آنها به خوبی باقی مانده اند و جدا از مسجد مناره شکسته هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. بازدیدکنندگان امکان بازدید از داخل مساجد را دارند به شرطی که لباس مناسب پوشیده باشند و زمان نماز نباشد. جنوب غربی کاله ایچی یک پارک با منظره ای بی نظیر قرار دارد . این مکان جایی مناسب برای تماشای غروب آفتاب و شام عاشقانه می باشد. 

گزینه دیگری که در این منطقه خواهید داشت قایق سواری گروهی و خصوصی با قیمت مناسب می باشد. در سفر به آنتالیا اینجاذبه ی گردشگری آنتالیا را از دست ندهید.