آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

آبشار نیاگارا

تاریخ ثبت: 1398/11/19

آبشار زیبای نیاگارا

آبشار نیاگارا به گوش همۀ ما آشناست و اینکه همه می دانیم این آبشار جزء بزرگترین آبشارهای دنیا می باشد و این بزرگی چنان وسیع است که بخشی از این آبشار در کشور کانادا و بخشی دیگر در کشور آمریکا واقع شده است!
پارک ملی آبشار نیاگارا دارای مناظر هیجان انگیز است و در 365 روز سال باز می باشد. همچنین دارای جاذبه های هیجان انگیز مانند: مسافت پیاده روی ، غذاخوری های دلپذیر در یک محیط دوستانه و همچنین پکیج ماجراجویانه می باشد. آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای گذراندن تعطیلات فرامونش نشدنی و نفس گیر آبشار نیاگارا را به شما پیشنهاد می دهد.

آبشار نیاگارا

در کنار بازدید از آبشار نیاگارا چه چیز مهیج دیگری را دوست دارید امتحان کنید ؟

📌 قایق جت هیجان انگیزترین اتفاق که روی زمین می توانید تجربه کنید ، بیش از 1/5 میلیون نفر تجربه ی قایق سواری با موتور 1200 اسب بخار در رودخانه نیاگارا را داشته اند.

📌  تجربه بازدید از شعبه ی Greg Fre Win و نمایش ببرهای نادر و باشکوه را از دست ندهید.

📌 بیاید و از تماشای نمایش لاس وگاس در آبشار نیاگارا لذت ببرید.

📌 اگر تصمیم دارید که از آبشار نیاگارا دیدن کنید بازدید از LMAX آبشار نیاگارا را از دست ندهید. LMAX فیملی است که تاریخچه طبیعی پیرامون ما را به نمایش می گذارد که تمام سنین می توانند از آن لذت ببرند.

بسیاری از بازدیدکنندگان از آبشار نیاگارا از این واقعیت آگاه نیستند که در زیباترین مسیرهای پیاده روی در آمریکای شمالی قرار دارند. منطقه شناخته شده به عنوان دره نیاگارا که از آبشار آغاز می شود و تقریبا 5/5 مایل(9 کیلومتر) تا شمال امتداد دارد. این فضا را از دست ندهید و از گیاهان و جانوران محلی آن دیدن کنید و لذت ببرید.

📌 هتل برج نیاگارا ، اگر به آبشار نیاگارا رفتید و قصد دارید شب را در آنجا بمانید در حقیقت هتل برج نیاگارا یک هتل منحصر به فرد می باشد. این بنا در دهه 1960 به عنوان رستوران ساخته شد و در سال 2002 به هتل تبدیل شد . ویوی زیبا و ابدی رو به آبشار دارد و از اقامت در اینجا لذت خواهید برد. 8ام نوامبر 2019 مکامله صمیمی با Gene Simmons بعد از 45 سال فعالیت ، داستان زندگی خود را با دیگران به اشتراک می گذارد و در مورد ورود خود به تجارت و ایجاد فرصت های جدید ، خطرات کارآفرینی و ... صحبت می کند.

آبشار نیاگارا

13ام نوامبر 2019 با دکتر phil یک شب طنز با صحبت و بینش های دکتر فیل خواهید داشت. او به مردم کمک می کند تا فکر کنند و به آنها الهام و جهت می بخشد . اکنون این شانس برای شماست که یک شب الهام بخش را با یکی از شناخته شده ترین متخصصان بهداشت روان آمریکا به اشتراک بگذارید.