آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

پل معلق کاپیلانو کانادا

تاریخ ثبت: 1398/11/19

پل معلق کاپیلانو در کانادا

 پل معلق کاپیلانو جزء یکی از محبوب ترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری کانادا می باشد . این پل منظره ای چندگانه از طبیعت ، تاریخ و فرهنگ می باشد اگر شما به ونکوور سفر می کنید این جاذبه را از دست ندهید.

 پل کاپیلانو در سال 1889 ساخته شده و یکی از بهترین جاذبه های ونکوور به شمار می آید. بازدید کنندگان از سراسر جهان تجربه ی هیجان انگیزی از عبور بر روی این پل 137متری به ارتفاع 70 متری بر روی دریاچه کاپیلانو در شمال ونکوور خواهند داشت. پل معلق کاپیلانو منظره ای با شکوه از رودخانه و جنگل را به نمایش می گذارد . این پل در قسمت غربی rain forest قرار گرفته و با گذر از این پل اطلاعاتی در مورد اکوسیستم پارک به دست خواهید آورد.

پل معلق کاپیلانو کانادا

در زمان گذر از  پل معلق کاپیلانو گیاهان و صخره های بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد .مسیر پیاده روی بر روی پل طولانی و باریک می باشد و قسمت هایی از این پل نیز شیشه های قطور که دره را می توانید مشاهده کنید. این مسیر با سیم های استیل از 16 نقاط مختلف محکم شده اند .

تجربه ی مشاهده ی انواع درختان را بر روی پل معلق کاپیلانو خواهید داشت . گاهی در ارتفاع 15 متری از کف جنگل مانند یک پرنده جنگل را مشاهده خواهید کرد.

پل معلق کاپیلانو کانادا

کریسمس در پول معلق کاپیلانو:

سالانه از تاریخ 24 نوامبر الی 8 ژانویه سرتاسر پارک کاپیلانو حال و هوای کریسمس میگیرد و در این مکان بلندترین کریسمس جهان جشن گرفته می شود. تمام درختان کاج و روی پل تزئین می شود و همه جای پارک کاپیلانو شیرینی های مخصوص کریسمس پخش می شود . آورردن حیوانات خانگی به این پل نیز ممنوعیتی ندارد به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی در ایام کریسمس توسط تور کانادا به این سرزمین سفر می کنند و تعطیلات کریسمسشان را در پل معلق کاپیلانو جشن می گیرند.

پل معلق کاپیلانو کانادا

آدرس پل معلق کاپیلانو :

کانادا ، بریتیش کلمبیا ، شمال ونکوور ، جاده ی کاپیلانو ۳۷۳۵ Capilano Rd., North Vancouver, British Columbia V۷R ۴J۱Canada

شماره تماس :

0016049857474

هزینه ورود به پل معلق کاپیلانو کانادا :

  • 46/95 دلار برای افراد 17 تا 64 سال
  • 15 دلار برای کودکان 6 تا 12 سال
  • 17/95 دلار برای افراد 13 تا 16 سال
  • رایگان برای کودکان زیر 6 سال

آژانس مسافرتی یاسمین سیر با سال های سابقه در زمینه اخذ ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن و برگزاری مستمر تورهای توریستی کانادا از مهم ترین خدمات این آژانس به شمار می رود . بطوریکه بسیاری از افراد واجد شرایط توانسته اند توسط کارشناسان ما صاحب ویزا شوند . شما میتوانید برای اطلاع از شرایط ویزای کانادا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

شماره تماس : 02188505012