خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

پل معلق کاپیلانو کانادا
تاریخ ثبت: 1398/06/23

پل معلق کاپیلانو منظره ای چندگانه از طبیعت ، تاریخ و فرهنگ می باشد اگر شما به ونکوور سفر می کنید این جاذبه را از دست ندهید.

این پل در سال 1889 ساخته شده و یکی از بهترین جاذبه های ونکوور به شمار می آید. بازدید کنندگان از سراسر جهان تجربه ی هیجان انگیزی از عبور بر روی این پل 137متری به ارتفاع 70 متری بر روی دریاچه کاپیلانو در شمال ونکوور خواهند داشت.این پل منظره ای با شکوه از رودخانه و جنگل را به نمایش می گذارد . این پل در قسمت غربی rain forest قرار گرفته و با گذر از این پل اطلاعاتی در مورد اکوسیستم پارک به دست خواهید آورد.

در زمان گذر از این پل گیاهان و صخره های بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد .مسیر پیاده روی بر روی پل طولانی و باریک می باشد و قسمت هایی از این پل نیز شیشه های قطور که دره را می توانید مشاهده کنید. این مسیر با سیم های استیل از 16 نقاط مختلف محکم شده اند .

تجربه ی مشاهده ی انواع درختان را بر روی پل معلق کاپیلانو خواهید داشت . گاهی در ارتفاع 15 متری از کف جنگل مانند یک پرنده جنگل را مشاهده خواهید کرد.

پل معلق کاپیلانو کانادا

تور کانادا

آژانس مسافرتی یاسمین سیر با سال های سابقه در زمینه اخذ ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن و برگزاری مستمر تورهای توریستی کانادا از مهم ترین خدمات این آژانس به شمار می رود . بطوریکه بسیاری از افراد واجد شرایط توانسته اند توسط کارشناسان ما صاحب ویزا شوند . شما میتوانید برای اطلاع از شرایط ویزای کانادا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

شماره تماس : 02188505012