آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

مرکز خرید زورلو

تاریخ ثبت: 1398/12/06

با اتصال اروپا و آسیا ، یک سبک جدید از زندگی در قلب استانبول شکل گرفت .مرکز خرید زورلو با همکاری گروه معماری امر آرولات و مرکز معماری بین المللی RIBA ساخته شده است. در زولو سنتر حدود 2/5 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است و این مبلغ قابل توجه باعث شد که این مرکز یک پروژه چند جانبه شود و به عنوان نمایشگاه هنری ، مرکز خرید ، هتل ، اتاق های کار و محل سکونت استفاده گردد.با تور استانبول به استانبول سفر کنید و از امکانات این مجموعه استفاده نمایید.

در زمان ساخت این مرکز خرید این موضوع مشخص شد که استانبول به یک فضا برای دعوت هنرمندان و اتفاقات فرهنگی نیازمند می باشد. نمایشگاه هنری که در زورلو سنتر قرار گرفته است به گونه ای طراحی شده که هم مرکز هنری و هم مرکز فرهنگی باشد و توانایی پذیرایی از مهمانان مراسم های مختلف را داشته باشد.

مرکز خرید زورلو

در مرکز زورلو 72000 مترمربع فضای سبز وجود دارد و حدود 200 نوع گیاه و 68 نوع درخت در آن به کار رفته است. حدود 20 میلیون دلار بر روی طراحی فضای بیرونی این مجموعه سرمایه گذاری شده است. زیرگذر مرکز زورلو به مترو و اتوبوس متصل میشود و دسترسی به این مکان را راحتتر می کند. در مرکز خرید زورلو تعداد بی شماری از برندهای با کیفیت بالا به فروش می رسد. در حدود 180 طبقه و 10000 مترمربع میدان اصلی و 12000 متر مربع پارک دارا می باشد. برندهای جهانی و معروف چون دیور ، لویزویتون ، فندی ، مایکل کورس ، مونت بلنک ، دی اند جی در این فروشگاه قرار دارد. 

این مرکز خرید دارای رستوران هایی نیز میباشد که آشپزان معروفی دارد و همچنین رستوران های ترکی با غذاهای ترکی لذیذ، پذیرا شما خواهند بود.