آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

فواره دبی

تاریخ ثبت: 1398/10/09

در سفر به دبی با تورهای نوروزی دبی شاهد بزرگترین نمایش فواره در جهان خواهید بود. فواره دبی یک بار در طول زندگی این فرصت را به شما می دهد که از رقص آب به همراه موسیقی و نورپردازی زیبای آن به وجد آیید. در پای هتل دبی مال جت های آب قدرتمندی قرار گرفته و در هر زمان 22000 گالن آب به اندازه 140 متر آب در هوا پرتاب می کند.

جت های آب رنگارنگ همراه با موسیقی بهترین نمایش دبی را ایجاد می کنند. رقص آب به همراه شعله های آتش و طیف وسیعی از موسیقی همه روزه 30 دقیقه و از ساعت 6 عصر برگزار می گردد.آب با آهنگ های مختلف می رقصد و شما را طلسم خواهد کرد. برخی از آهنگ های معروف عبارتند از : Sarah Bright mans time to say good bye -Andrea bocelli -Thriller of michael jackson و جدیدا آهنگ power توسط گروه پاپ کره ای EXO

این طراحی منحصر به فرد دارای 5 دایره جت می باشد که آب را به ارتفاعات چشم گیر که از فاصله ی 30 کیلومتری قابل مشاهده است ، پرتاب می کند. همچنین هزاران چراغ و بیش از 20 پروژکتور رنگی دید و فضای بسیار جذابی را ایجاد می کند. اگر به اندازه کافی به فواره نزدیک نیستید می توانید از روی دریاچه به تماشای زیبایی این فواره بنشینید. بازدیدکنندگان میتوانند با قدم زدن روی سکوی شناور 272 متری که فقط 9 متر از چشمه ها فاصله دارد از این فواره دیدن کنند. 

فواره دبی

بزرگترین فواره ی موزیکال دنیا رایگان می باشد و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این فواره روی دریاچه برج خلیفه و در قسمت مرکزی دبی بین مراکز خرید سوق البهار و برج خلیفه واقع شده است.