آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

مرکز خرید کانیون استانبول

تاریخ ثبت: 1398/12/06

کانیون نام یکی از روستاهای استانبول است. ترکیه دارای مراکز خرید برجسته ای می باشد. مرکز خرید جدید و شگفت آور کانیون  در ماه مه 2006 افتتاح گردیده است. فضای این مرکز خرید400/000 فوت مربع است ، 26 طبقه از برج اتاق کار و 179 واحد لاکچری مسکونی دارا می باشد. 

مرکز خرید کانیون استانبول یک مرکز خرید منحصر به فرد می باشد و علاوه بر خرید وسایل مورد نیاز خودتان می توانید در این مرکز خرید سرگرم نیز بشوید . این مرکز خرید 160 طبقه ، 9 سالن نمایش فیلم ، باشگاه بدنسازی ، بهترین و تاپ ترین برندهای جهانی ، کافه و نمایش در فضای باز دارا می باشد. اولین فروشگاه اپل در اروپا در این مرکزا قرار دارد طراح کانیون Jerde partnership کسی که به صورت تجربی معماری را گسترش داده اولین نگرانی آنها این بود که مردم چگونه به این مکان جذب شوند. 

مرکز خرید کانیون استانبول

این مرکز خرید اتاق های مسکونی مدرن ، بالکن ، تراس های خصوصی و باغچه دارا می باشد. خانه های مسکونی در رنج های متفاوت از 80 متر مربع تا 380 متر مربع می باشد. باشگاه بدنسازی 4000 متر مربع با برنامه ی منظم در این مرکز خرید قرار دارد. کانیون استانبول 160 طبقه دارد و با سوپر مارکت های مجهز، سینما ، رستوران ، کلاب های سلامتی و نمایش های در فضای باز مجهز می باشد.با تور استانبول یاسمین سیر به این شهر سفر کنید و این مرکز خرید را از دست ندهید.