آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

قصر شانبرون | وین

تاریخ ثبت: 1398/05/26

اگر در کشورهای اروپایی به دنبال مقصدی بسیار زیبا و جذاب هستید ما کشور اتریش را به شما پیشنهاد می دهیم. شهر وین یکی از شهرهای اتریش می باشد که سالانه گردشگران زیادی به دلیل جاذبه های گردشگری زیبا و تاریخی این کشور توسط تور اروپا به این کشور سفر می کنند. یکی از معروف ترین جاهای دیدنی وین قصر شانبرون است که حتما باید از آن دیدن کنید. یاسمین سیر در این مقاله قصد دارد قصر شانبرون را به شما معرفی کند تا اگر روزی عازم کشور اتریش شدید حتما به آن سر بزنید.قصر شانبرون یکی از بهترین نمونه های کار معماری باروک در وین می باشد. در سال 1996 کاخ شانبرون به عنوان میراث جهانی در یونسکو ثبت گردید . مکان هایی که در شانبرون باید از آنها دیدن کنید:

قصر شونبرون | وین
Grand tour:

با این تور با خاندان سلطنتی وین که یکی از سلاطین قدیمی جهان هستند آشنا خواهید شد. در میان اتاق های خصوصی ملکه سیسی و تالارها و سالن های زیبایی قدم میزنید ، از اتاق ماری آنتوانت را که از اتاق مهمان های خانوادگی دیدن می کنید ، از طراحی روکوکو که باعث شده این بنا منحصر به فرد شود - اتاق هایی با آینه کاری های زیبا ، فرش های مجلل، نقاشی های بزرگ ، دیوار پوش های ابریشمی دیدن خواهید کرد.

موزه بچه ها :

این موزه به خوبی جایگاه بچه ها را در تاریخ سلطنتی وین نشان می دهد. و زندگی بچه های اشرفی و بچه های فقیر وین را نشان می دهد.

باغ وحش شانبرون :

این باغ وحش یکی از قدیمی ترین باغ وحش های جهان است. در سال 1752 توسط فرانز یکم استفان ، همسر ماریا ساخته شده و امروزه 2 میلیون گردشگر سالانه به خود جذب می کند. بیش از 500 گونه حیوان در این باغ وحش موجود است.

موزه کالاسکه های سلطنتی وین:

این موزه کلکسیونی از ارابه های سلطنتی است و کالاسکه که برای تاج گذاری ژوزف دوم در سال 1764 که 4000 کیلوگرم وزن داشت و توسط فرانس زاویر نقاشی شده بود نیز در آن قرار دارد.

باغ های کاخ :

باغ ها و پارک های قصر در سال 1779 توسط ژوزف دوم بر روی عموم باز شد . ماریا ترسا در طراحی پیچیده آن آن نیز کمک کرد. این باغ ها به نشانه ای از قدرت شاهنشاهی ساخته شده است.

Gloriette:

این باغ بهترین نمونه برای سبک باروک می باشد. ساختمان های ستون دار با طاق های بلند که در بالای آن یک عقاب که نمیتوانید قدرت آن را تصور کنید قرار گرفته است. سالن داخلی ساختمان که اتاق ناهار خوری در قرن 19ام بوده است الان به کافه ای جذاب تبدیل شده و پذیرای شما عزیزان می باشد.pivy garden که به باغ شاهزاده معروف است جایگاه گیاهان و گل های زیاد و زیبایی است که در فصل تابستان آن ناحیه را زیباتر می کند. در کنار این باغ ، گردشگران میتوانند از قدیمی ترین باغ که مربوط به سال 1700 می باشد دیدن کنید.

Orangery Garden( پارک نارنجستان) :

یکی از بزرگترین پارک های نارنجستان که به سبک باروک ساخته شده است می باشد. فرنز جوزف دهم این باغ را برای برگزاری مراسم هایش درست کرد و با گل ها و گیاهان زیبا تزئین کرد.

پارک هزارتوی :

این پارک شامل سه قسمت می باشد : هزار توی ، پلکان و محوطه بازی labyrinthikon این پارک در سال 1720 ساخته شد و تا سال 1892 به حال خود رها شد و در سال 1999 بازسازی آن با حفظ مدل تاریخی آن با محوطه ای به مساحت 1715 مترمربع انجام شد.