آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دریاچه لیسی در تفلیس (Lisi Lake)

تاریخ ثبت: 1398/05/15

                                                                                       دریاچه لیسی در تفلیس (Lisi Lake)


دریاچه لیسی یکی از جاذبه گردشگری تفلیس می باشد به شما توصیه می کنیم در سفر به کشور گرجستان توسط تور گرجستان حتما از این دریاچه دیدن کنید و در این مکان دنج برای ساعاتی هم شده از هیاهوی شهرها و شلوغی ها به دور باشید.
با یاسمین سیر همراه باشید تا با هم سری به دریاچه لیسی در تفلیس بزنیم.
این مکان بسیار محبوب است و فقط مخصوص فصل تابستان نیست و میتوانید هر زمان که علاقه مند هستید ازاین دریاچه دیدن کنید.
این مکان عمومی دارای سرویس ها و محصولات مختلف می باشد. برای گردشگران دسترسی به این مکان راحت است اگر مسیر دقیق را بلد نباشید با دنبال کردن راهنماهای رنگی میتوانید به راحتی مسیر را پیدا کنید. 
مثلا رنگ زرد به معنای مسیر پیاده روی است و رنگ سرخ مسیر دوچرخه را مشخص می کند. همچنین اگر به دوچرخه علاقه مند هستید ، این مکان امکان این را دارد که دوچرخه در اختیار شما قرار دهد . شما در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی می توانید از این راهنماها استفاده نمایید چون چراغ ها تعبیه شده همیشه مسیر را روشن نگه داشته اند.
دریاچه لیسی یک مکانی است که طبیعت را به صورت مدرن به نمایش می گذارد. می توانید از دیدن درختان بامبو لذت ببرید. دور تا دور شما را جنگل فراگرفته و شما احساس خواهید کرد که از شهر نشینی بسیار دور هستید ولی در واقع شما فقط 500 متر تا پایتخت گرجستان فاصله دارید.

دریاچه لیسی در تفلیس (Lisi Lake)اگر از هیاهوی شهر ، کلاب و بارها خسته شده اید حتما به این دریاچه بروید . هوای تازه ، درختان زیبا، دوچرخه ، پرندگان باعث آرامش خاطر شما خواهند شد.
این مکان 100 متر بالاتر از تفلیس قرار گرفته و عمق رودخانه 4 متر است و دما همیشه بسیار مطلوب است و می توانید از شنا کردن و ماهیگیری در آب لذت ببرید.
در زمستان 1400 گونه درخت مختلف در این منطقه مشاهده خواهید کرد. در سال 2007 یک میدان اسب دوانی در این منطقه تاسیس شد پس اسب سواری را هم فراموش نکنید!